Baza PEEL OFF marki NEESS

Rewolucyjny produkt, który nałożysz i zdejmiesz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej! Od dziś wykonanie i zdjęcie manicure hybrydowego będzie jeszcze szybsze! NEESS wprowadziło pierwszą bazę typu PEEL OFF, której nie musisz utwardzać w lampie LED/UV. Usunięcie lakieru hybrydowego jeszcze nigdy nie było tak proste! Bez acetonu, bez frezarki. Poznaj produkt, który zrewolucjonizuje dotychczasowy manicure i pedicure, czyniąc go szybszym i przyjemniejszym.

Bezkonkurencyjny produkt – baza PEEL OFF marki NEESS, minimalizuje czas, jaki poświęcany jest na usuwanie lakieru hybrydowego. Z bazą typu peel off zdejmowanie hybrydy z rąk i stóp stało się dziecinnie proste. Nie musisz obawiać się zbyt mocno spiłowanej płytki ani czekać z usunięciem niechcianego koloru. Zbyt częste ingerowanie w delikatną i wrażliwą powierzchnię paznokci to już przeszłość. Baza PEEL OFF zrewolucjonizowała dotychczasowy manicure i pedicure, czyniąc go jeszcze łatwiejszym!

Dlaczego baza PEEL OFF to przełomowy produkt?
• Nie wymaga utwardzenia w lampie.
• Nie wymaga matowienia płytki.
• Nie wymaga użycia primera.
• Umożliwia usunięcie lakieru hybrydowego bez użycia acetonu i frezarki.
• Bazę usuwa się podważając ją patyczkiem lub radełkiem.

Dla kogo przeznaczona jest baza PEEL OFF?

Baza PEEL OFF polecana jest do paznokci krótkich i średnio długich. Z powodzeniem wykorzystasz ją na paznokciach żelowych. Dobrze sprawdzi się także do słabych paznokci, gdyż jej gumowa struktura pozwoli utrzymać płytkę w dobrej kondycji.
Jak wykonać poprawną aplikację bazy PEEL OFF?

Aplikacja bazy różni się od klasycznie wykonywanego manicure hybrydowego. Aby w pełni korzystać z zalet bazy PEEL OFF, stosuj 5 poniższych kroków:
1. Przygotuj paznokieć: nadaj mu kształt i odsuń skórki.
2. Przetrzyj płytkę cleanerem i poczekaj aż wyschnie.
3. Nałóż cienką warstwę bazy, dbając by dokładnie wypełnić powierzchnię paznokcia oraz zabezpieczyć jego wolny brzeg.
4. Po około 1 minucie nałóż drugą warstwę bazy i poczekaj do jej wyschnięcia.
5. Tak przygotowane paznokcie gotowe są do naniesienia na nie kolorowego lakieru do hybryd, utwardzanego pod lampą UV lub LED oraz zakończenia stylizacji klasycznie – topem i cleanerem.

Jak usunąć bazę PEEL OFF?
Manicure należy podważyć drewnianym patyczkiem lub radełkiem, następnie ostrożnie i delikatnie odseparować go od płytki. Po tym zabiegu paznokcie należy przemyć cleanerem.

O czym pamiętać stosując bazę PEEL OFF?
• W przypadku, gdy płytka jest szorstka lub był na niej wykonywany manicure hybrydowy z użyciem zwykłej bazy, powierzchnię paznokcia należy wypolerować polerką wygładzającą o wysokiej gradacji (najlepiej 2000), by zamknąć strukturę paznokcia.
• Nie należy matowić płytki paznokcia.
• Nie wymaga utwardzania w lampach LED czy UV – baza wysycha sama.
• Poszczególne warstwy bazy powinny być cienkie i dobrze wysuszone. W przeciwnym razie baza może się wykruszyć.
• Nie należy stosować bazy pod żel.
• Nie należy stosować topu NO WIPE - rekomenduje się klasyczny top.
• Dobrze jest zabezpieczać wolny brzeg paznokcia podczas każdego etapu wykonywania stylizacji.

Masz nowy pomysł na wygląd swoich paznokci? Baza PEEL OFF pomoże ci szybko i sprawnie zmienić stylizację. Oszczędzaj czas i zmieniaj manicure hybrydowy tak często jak chcesz!