BlackBeard - niecodzienny salon barberski we Wrocławiu

Wyróżniony BlackBeard - niecodzienny salon barberski we Wrocławiu
BlackBeard, czyli zlokalizowany przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu, salon barberski to niecodzienne miejsce, które przyciąga do siebie klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy. W poindustrialnych wnętrzach został zaklęty kawałek męskiego świata, w którym mężczyźni zadbają o swoją brodę (i włosy), a także zasmakują w najbardziej wykwintnych, niszowych alkoholach. Jednak BlackBeard to niejedyne miejsce, w którym warto bywać we Wrocławiu. Kolejnym z nich jest…

Rum Love Festiwal będący jednym z najlepszych festiwalów rumowych na świecie. Co roku w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia spotkać możemy najwybitniejszych przedstawicieli rumowych marek. Nowe koncepty, stare receptury, a przede wszystkim niepowtarzalny smak, tak w kilku słowach można opisać rumy przedstawiane podczas Rum Love Festiwal.

BlackBeard.Store, czyli rum na wyciągnięcie ręki

Rum Love Festiwal trwa niestety tylko 2 dni w roku, ale dzięki nowej inicjatywie, czyli BlackBeard.Store będziemy mieli szansę delektować się rumem o każdej porze dnia i nocy. Internetowy sklep z rumem (oraz innymi alkoholami) to naturalne przedłużenie działalności Rum Love Festiwal, jednak nie zapominajmy również o samym BlackBeard, gdzie od dawna mamy możliwość zakupu stacjonarnego starannie wyselekcjonowanych alkoholi.

BlackBeard.Store to oferta mocno zróżnicowana pod względem cenowym. Znajdziemy tutaj zarówno popularne rumy w atrakcyjnych cenach, jak innego rodzaju alkohole: whisky, giny, szampany, wódki. W BlackBeard.Store mamy możliwość degustowania również likierów, np. o aromacie kawowym, czy też kokosowym.

Pozwól ponieść się chwili w BlackBeard.Store

Rum to w Polsce wciąż jeden z mniej popularnych gatunków alkoholu, ale wciąż zyskujący na popularności. Organizatorzy i pomysłodawcy Rum Love Festiwal oraz BlackBeard za cel postawili sobie zwiększenie popularności rumu. Patrząc na ostatnią edycję Rum Love Festiwal, ich działania idą w dobrym kierunku, o czym mogli przekonać się uczestnicy tegorocznej, trzeciej już edycji festiwalu.