Calzedonia - nowa kolekcja Jesień / Zima 2018

W sezonie Jesień / Zima 2018 Calzedonia prezentuje szeroki wybór modeli podążając za najnowszymi trendami ze światowych wybiegów. Geometryczne wzory, takie jak pepitka, groszki czy romby pojawiają się na legginsach, rajstopach i skarpetkach tworząc wyszukany oraz finezyjny look.


Najbardziej efektowne materiały i wzory, takie jak winyl czy printy zwierzęce, nawiązują do lat 80-tych, ukazując silną osobowość. Elementami rzucającymi się w oczy są również odważne paski oraz żywe kolory. Dostępne w różnych rozmiarach, wzorach i kształtach kabaretki uzupełniają kolekcję dodając klasycznym wzorom współczesnego charakteru. Najmodniejsza propozycja to sensualne i romantyczne rajstopy z dodatkami satyny, tiulu, ażuru oraz falbanek. Tę kolekcję dopełniają różnej długości skarpetki w zimowej kolorystyce z perłowymi, tiulowymi oraz welurowymi elementami, np. kokardkami.

Również w tym roku Calzedonia prezentuje kolekcję SPECIAL EDITION dedykowaną najbardziej wyjątkowym produktom. Znajdziemy w niej 6 par rajstop oraz ekskluzywny zestaw skarpetek. Perły, groszki, gwiazdki oraz błyszczące i tiulowe elementy nadają niepowtarzalnego stylu. PARTY COLLECTION to kolekcja dedykowana zimowym wieczorom, w której znajdują się rajstopy z błyszczącymi i pełnymi cekinów elementami. Dzięki tym produktom dodasz swojej zimowej stylizacji brokatowego uroku!