Clip-on od SOLANO – odmień swoje okulary!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich okularników! W nadchodzącym sezonie marka SOLANO proponuje praktyczną alternatywę dla klasycznych okularów przeciwsłonecznych.

Oprawy typu clip-on to wielofunkcyjne rozwiązanie mające na celu nie tylko korygować wady wzroku, ale także, zależnie od potrzeby zapewnić profesjonalną ochronę przeciwsłoneczną. Wszystko to dzięki soczewce wyposażonej w polaryzację i filtr UV400. Nie musimy ograniczać się do jednego modelu nakładki – możemy wybierać spośród różnych kolorów i wzorów. Jedno kliknięcie wystarczy, aby transformować nasze okulary!

Modele są dostępne zarówno w wersji damskiej, męskiej jak i dziecięcej. Nie brakuje oprawek o prostej, minimalistycznej formie oraz takich, o bardziej nowoczesnym designie. Niektóre z nich posiadają dodatkowe nakładki, które możemy wykorzystywać przy różnych okazjach. Te o żółtym zabarwieniu idealnie sprawdzą się do prowadzenia auta podczas zmierzchu, czy w pochmurny dzień. Z kolei nakładka blue-blocker neutralizuje niebieskie światło np. z ekranu komputerowego. Chroni tym samym siatkówkę, zwiększa przejrzystość obrazu i zapewnia oczom odpoczynek.

Jak to działa? Oprawy okularów i nakładki są wyposażone w małe, niewidzialne magnesy. Dzięki tej rewolucyjnej technologii świetnie sprawdzą się w użytkowaniu przez dorosłych, młodzież, ale także najmłodszych.