ZŁOTO INKÓW W LINII KOSMETYKÓW KLAPP KIWICHA

KIWICHA – nowa linia kosmetyków marki KLAPP Cosmetics oparta jest na „Złocie Inków”, ponieważ bazą wszystkich produktów linii jest ekstrakt z amarantusa, w języku andyjskich Inków – Kiwicha (key-wee-cha). Najstarsza roślina zielna na świecie, uważana niegdyś za świętą, znana była ze swoich licznych właściwości uzdrawiających i upiększających.

  • 0

Ćwicz, jedz, pij i…. chudnij

Wiosną siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie. A to dlatego, że zaczęło się wielkie odliczanie do lata. Jednak, by trening przyniósł oczekiwany rezultat, ważna jest nie tylko systematyczność i odpowiednia technika, ale i posiłki, które spożywamy przed i po ćwiczeniach. Na co zwrócić uwagę?

  • 0

Profesjonalne oczyszczanie skóry w twoim domu

Regularne oczyszczanie skóry to podstawa pielęgnacji. Do tej pory, aby usunąć martwy naskórek i dogłębnie oczyścić pory, konieczna była wizyta u kosmetyczki. Dzięki Gentle Deep Pore Cleanser profesjonalne oczyszczanie cery można wykonać samodzielnie w domu.

  • 0

Hydrolaty, czyli naturalna kwiatowa pielęgnacja

Hydrolaty, nazywane także hydrozolami albo po prostu wodami kwiatowymi, to naturalne produkty procesu destylacji roślin parą wodną. Zawierają rozpuszczalne w wodzie składniki aktywne roślin, oraz niewielką ilość olejków eterycznych. Mogą być stosowane bezpośrednio na skórę i włosy, a także jako składniki mikstur, kremów czy maseczek, zamiast wody.
Są wspaniałą bazą dla toników, używanych zarówno do przemywania, jak i zwilżania twarzy poprzez zraszanie, oraz mgiełek do włosów. Mają działanie łagodnie antyseptyczne, kojące, nawilżające.

  • 0

Herbaciane kompozycje na Dzień Matki od marki Czas na Herbatę

Dzień Matki to święto, o którym nie może zapomnieć żadne dziecko. Wszystkim poszukującym prezentu, który stanowić będzie nie tylko miły podarunek, ale i okazję do spędzenia wspólnych chwil, zapraszamy do sklepów marki Czas na Herbatę. W tym roku znajdziemy w nich, aż trzy herbaciane kompozycje dedykowane mamom „Serce Matki”, „Chwila dla Ciebie” oraz „Owocowa Laguna”, które dodatkowo pakowane są, w powstałe specjalne na tę okazję, eleganckie kartoniki.

  • 0

HIPOGLIKEMIA REAKTYWNA… ?! – KIEDY Z POMOCĄ PRZYCHODZI ŚWIEŻY SOK!

Jeden batonik, drugi i trzeci … a Ty wciąż czujesz się głodna? W czasie dnia pijesz hektolitry kawy, a zmęczenie i tak nie mija? Zaburzenia koncentracji, ospałość, wybuchy ciepłe i drżenie rąk? Najwyższa pora zbadać insulinę i cukier! Winowajcą może być hipoglikemia reaktywna, a pomocą – świeży sok!

  • 0

OLEJ KOKOSOWY W ŻELU

Nowością firmy GorVita jest OLEJ KOKOSOWY w żelu o działaniu nawilżającym i poprawiającym elastyczność skóry. Wspomaga również walkę z łupieżem i poprawia kondycję włosów.

  • 0