Dłonie bez metryki, czyli kolagenowe odmładzanie

Coraz częściej widząc dojrzałą kobietę dalibyśmy jej 10 lat mniej niż faktycznie ma. Aksamitna, jędrna i zadbana skóra twarzy, blask w oku. Dopiero patrząc na dłonie zauważamy pewną krępującą dysproporcję. Skóra na dłoniach jest delikatna, ma niewielką tkankę podskórną, co sprawia, że łatwo się przesusza, traci elastyczność, jest podatna na wczesne pojawienie się zmarszczek oraz wiotkości. Jest bardziej eksponowana na działanie zewnętrznych czynników uszkadzających (detergenty, promieniowanie UV, zmiany temperatur itp.). Leczenie dłoni mające na celu ich odmłodzenie nie jest łatwe. Dlatego tak ważna jest dbałość o tę delikatną część ciała, stanowiącą niejako naszą wizytówkę.

  • 0

Zima skórze niestraszna, czyli vademecum jesiennej pielęgnacji

Wpadasz w panikę, gdy przychodzą pierwsze zimne dni? Jak się okazuje, skompletowanie jesiennej garderoby to najmniejszy problem. Sprawdź, jak zawczasu zadbać o ciało, by nie szukać ratunku dopiero wtedy, gdy przymrozki na dobre dadzą Ci się we znaki.

  • 0

Olejek L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil – moc nawilżenia dla suchych włosów

Przesuszenie i puszenie się włosów to pierwszy niepokojący znak na to, że zaczyna się z nimi dziać coś niedobrego. Gdy włos traci wodę z wnętrza, jego bariera hydro-lipidowa zostaje zakłócona, a on sam zaczyna niszczeć w przyspieszonym tempie. Zwiększa się jego porowatość i coraz trudniej jest poprawić jego kondycję. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po olejki do włosów o właściwościach nawilżających. Jednym z nich jest Mythic Oil Nourishing Oil od L’Oréal.

  • 0

NOWOŚĆ OD OGX NA JESIEŃ - PODEJMIJ WALKĘ Z WYPADAJĄCYMI WŁOSAMI

Problem wypadających i łamiących się włosów spotyka wiele kobiet i mężczyzn. Widoczne nasilenie tych dolegliwości często pojawia się wraz z nadejściem jesieni. Ma na to wpływ wiele czynników, takich jak obniżenie temperatury, noszenie nakryć głowy, zwiększona wilgotność powietrza, częste mycie i suszenie włosów.

  • 0

Silna odbudowa z gamy Genaissance de La Mer™ The Eye Expression Cream oraz The Infused Lotion

Nadzwyczajne pomysły często rodzą się wskutek komplikujących życie wydarzeń. Tak było z marką La Me. Gdy po ciężkim wypadku laboratoryjnym fizyk Max Huber szukał sposobu na poprawę wyglądu skóry, swoją uwagę zwrócił w stronę morza.  Po spędzeniu w laboratorium dwunastu lat i przeprowadzeniu ponad sześciu tysięcy eksperymentów powstała legendarna dziś formuła zwana Crème de la Mer™.

  • 0

Crushed Lip Color - Usta jak świeżo po pocałunku

Marka Bobbi Brown przedstawia Crushed Lip Color, szminkę, która pozostawia usta delikatnie zabarwione, wyglądające jak tuż po pocałunku. Czerpiąc inspirację z  uwielbianego przez kobiety, codziennego makijażu, który nie wymaga dużego wysiłku – kosmetyk ten łączy miękki, matowy pigment z wyrafinowanym wykończeniem ożywiającym look na cały dzień.

  • 0

Nowa formuła uwielbianych przez Polki mleczek i balsamów od NIVEA!

Tęsknisz za wakacjami i dniami wolnymi od obowiązków? Od czego jest weekend! 2 dni, 48 godzin - tyle zazwyczaj trwają nasze cotygodniowe „mini wakacje”. Podróż do innego miasta, camping czy relaks w domu – niezależnie od tego, jaką formę wypoczynku wybierzesz, nie musisz tracić jesiennych, krótkich dni na czasochłonne zabiegi pielęgnacyjne. NIVEA po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom Polek, udoskonalając linię mleczek i balsamów o intensywnie nawilżające serum, które zapewnia skórze maksymalne nawilżenie przez 48 godzin – czyli cały weekend!

  • 0