Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Nowości tecni.art marki L'Oréal Professionnel

lor1304222lor1304223
W kwietniu marka L'Oréal Professionnel wprowadziła do salonów fryzjerskich kolejne nowości z linii do stylizacji włosów tecni.art. Gwiazdy miesiąca to suchy szampon FRESH DUST L'Oréal Professionnel, który nadaje objętość i blask oraz puder teksturyzujący TEXTURE DUST L'Oréal Professionnel podkreślający formę włosów. 

  • 0

BIOVAX do włosów farbowanych: trwały kolor, intensywna pielęgnacja

bio1304091
Utrzymanie włosów farbowanych w doskonałej kondycji to trudne wyzwanie. Pielęgnacja musi łączyć troskę o zdrowie obciążonych włosów z dbaniem o zachowanie trwałości i jakości koloru. Na szczęście istnieją preparaty gotowe stawić czoła tym wyzwaniom. Sięgnij po naturalne dermoksometyki z kultowej serii BIOVAX od L’biotica i uwolnij piękno swoich włosów!
 

  • 0

Nowość SUBTIL CRÈME – beże

sub1304091
SUBTIL poszerza paletę refleksów o nową rodzinę kremów koloryzujących SUBTIL CRÈME – beże. Odkryj nową paletę ponadczasowych kolorów blond o złotych, ziemistych i piaskowych odcieniach.

  • 0

Cel: odbudowa

sch1303251
Co roku jest to samo. Po kilku, zimowych miesiącach rozpoczynamy walkę o zdrowe, elastyczne i sprężyste włosy. W tym roku mamy jednak wyjątkowo skutecznego sprzymierzeńca – BC FIBRE FORCE od Schwarzkopf Professional.

  • 0

BIOVAX KERATYNA + JEDWAB: intensywna regeneracja, jedwabiste piękno

bio1303251
Jedwab budzi pożądanie, to synonim piękna i prestiżu. Jest również naturalnym eliksirem zdrowia i urody dla Twoich włosów, a w połączeniu z keratyną potrafi zdziałać prawdziwe cuda na Twojej głowie. Sięgnij po naturalne dermokosmetyki z kultowej serii BIOVAX od L’biotica i uwolnij piękno swoich włosów!

  • 0

Classique Francaise Professional

wats1303076Uzupełniona o nowe produkty linia dobrze już znanych na polskim rynku, klasycznych i podstawowych kosmetyków do pracy w każdym salonie właśnie wiosną wchodzi na rynek.

  • 0

Podkład pod fryzurę od KEMON

kem1303071
Podkład pod makijaż jest czymś oczywistym, ale podkład pod fryzurę… już niekoniecznie. Tymczasem nawet piękne włosy wymagają czasem pomocy, by rzeźbiąc w nich tworzyć doskonałe kreacje.  Temu służą nowe podkłady pod fryzurę KEMON z serii AND in Black.

  • 0