Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

NOWE WYDANIE SUBTIL COLOR OUT …

sub1302181
Doskonale znany i oczekiwany preparat do usuwania koloru. Ściągacz koloru w nowej odsłonie pod względem składu chemicznego – zgodnie z nowymi regulacjami dt.  składu chemicznego kosmetyków.

  • 0

DIRECTA MASKI KOLORYZUJĄCE

oys1302077
Oyster Cosmetics Professional przedstawia nowe oblicze maski koloryzującej DIRECTA. Teraz, linia wyróżnia się nową, odpowiadającą potrzebom fryzjerów i stylistów, atrakcyjną wizualnie szatą graficzną. Maska DIRECTA jest dostępna w sześciu kolorach. To rewolucyjny produkt, który dzięki wszechstronności zastosowania, spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania klientów i jest niezbędnym narzędziem w każdym salonie.

  • 0

Lecher Professional prezentuje serię Prolive S - „Sprężysty Skręt”

lech1302042
Zdrowe, piękne, kręcone włosy - wiele z nas o nich marzy. Sprężysty skręt, lśniące fale, naturalne lub po trwałej ondulacji. Jednak nie wszyscy wiemy, jak dużym wysiłkiem jest codzienna pielęgnacja loków. Bez odpowiedniej troski stają się matowe, przesuszone,
łamliwe i rozdwojone. Należy pamiętać, że tylko przeznaczone do tego typu fryzury kosmetyki  zapewniają pełną ochronę  i kontrolę niesfornych loków.

  • 0

HOME LINE – SUBTIL KERATIN

sub1301102
Zachowaj cudowny efekt, który uzyskałaś dzięki kuracji wykonanej w salonie fryzjerskim... Włosy odmłodzone i uszlachetnione programem profesjonalnej pielęgnacji SUBTIL KERATIN nie są oszczędzane na co dzień. Wiatr, zanieczyszczenia, słońce, drażniące czynniki chemiczne i mechaniczne nieustanie wywierają na nie negatywny wpływ.  Domowa pielęgnacja jest więc niezbędna, aby uzupełnić codzienne ubytki keratyny i trwale utrzymać efekt liftingu włosów.

  • 0