Julia Dybowska poleca markę Rubin Extensions

Rubin Extensions to marka tworząca wysokiej jakości produkty z naturalnych włosów. Istniejąca na rynku od 2011 firma szwajcarska, zachwyca ciekawymi rozwiązaniami i współpracuje ze stylistami oraz osobami, które chcą zagęścić lub przedłużyć włosy. Wszystkie walory naturalnych włosów od Rubin Extensions doceniła Julia Dybowska, piękna i zmysłowa polska Barbie, jak piszą o niej internauci. Firma zaprosiła Julię do współpracy, której efekty można podziwiać na zdjęciach.

  • 0

Siła oleju z pestek granatu. Dove Pure Care Dry Oil do włosów dojrzałych

Włosy starzeją się tak samo, jak nasza skóra, dlatego z wiekiem ich pielęgnacja powinna się nieco zmieniać. Włosy dojrzałe wymagają lekkiego, ale mocno odżywczego wsparcia. Taką pielęgnację może zapewnić Dove Pure Care Dry Oil – odżywczy olejek do włosów dojrzałych z olejem z pestek granatu.

  • 0

Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium

art1601273
Codzienna stylizacja włosów wymaga czasu, a ten jak wiadomo dla każdej z nas jest niezwykle cenny. Producenci urządzeń fryzjerskich myślą w kierunku tego, aby skrócić czas stylizacji, uczynić ją prostszą  i wygodniejszą. Prawda, że byłoby miło, móc zamiast godzinę spędzić 30 minut w łazience? Jasne!

  • 0

Linia System Professional LuxeOil w nowej odsłonie

wel151203

System Professional LuxeOil to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią im luksusowe odżywienie i regenerację. Formuła kosmetyków oparta jest na kompozycji drogocennych olejków. Teraz do kolekcji dołącza nowość – krem odbudowujący keratynę.

  • 0

TEKSTURYZUJĄCA SÓL W SPRAYU

pla1507258
Rockowa elegancja to symbol marki BALMAIN, która obecnie wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale także we fryzjerstwie. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE to luksusowe preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów, opracowane we współpracy ze stylistami fryzur pracującymi za kulisami sesji i pokazów francuskiego domu mody.

  • 0