Wypadanie włosów? Ekspert doradza jak pozbyć się problemu skutecznie i na długo!

Długie, zadbane i gęste włosy to marzenie większości kobiet. A spełniają je na różne sposoby – od stosowania kosmetyków, poprzez suplementację, aż do zabiegów przedłużania i zagęszczania włosów w gabinecie fryzjerskim. Czy i ty borykasz się z tym problemem? Czas poznać jego prawdziwą przyczynę i do niej dopasować skuteczną terapię. Nasza ekspert, dr Dominika Kwaśniak z Kliniki Medycyna Młodości radzi, jak zrobić to skutecznie i móc cieszyć się efektem przez lata.

  • 0

Davines OI OIL. Eliksir z olejkiem roucou, który upiększa włosy

Minimalistycznie zaprojektowany produkt wcale nie musi mieć słabego działania. Czasami wystarczą dwa kluczowe składniki, żeby zmaksymalizować właściwości i zapewnić włosom kompleksową pielęgnację. Świetny przykład to eliksir upiększający Davines OI OIL.

  • 0

Piękne włosy spod czapki. Jak dbać o ich kondycję zimą?

Jak dbać o włosy w zimowe dni? To pytanie powraca co roku, kiedy wyjmujemy czapki z szaf. Niskie temperatury panujące na zewnątrz, silny wiatr i suche powietrze w pomieszczeniach powodowane przez pracę grzejników to wyjątkowo niekorzystne warunki. Jeżeli chcesz, by twoje włosy były piękne i zdrowe zastosuj się do rad Anny Kuznetsovej, specjalisty trychologa z kliniki Dr Beata Dethloff.

  • 0

S.O.S. dla farbowanych włosów

 
Bezpośrednio po farbowaniu włosy mają intensywny, lśniący kolor, wydają się piękne i zadbane. Niestety już po krótkim czasie tracą swój blask, stają się suche i matowe. Dlaczego tak się dzieje? Jak sobie z tym radzić?

  • 0

Sezonowe wypadanie włosów – czy Ciebie również to dotyczy?

Jesień to ta pora roku, która oznacza dla większości z nas nadmierne wypadanie włosów oraz osłabienie ich kondycji. Dlaczego właśnie teraz ich utrata znacznie się nasila? Jak można temu zaradzić? Wyjaśnia oraz rozwiewa wątpliwości Anna Kuznetsova, specjalista trycholog z Kliniki Dr Beata Dethloff w Warszawie.

  • 0

Olejek L’Oréal Paris Mythic Oil Nourishing Oil – moc nawilżenia dla suchych włosów

Przesuszenie i puszenie się włosów to pierwszy niepokojący znak na to, że zaczyna się z nimi dziać coś niedobrego. Gdy włos traci wodę z wnętrza, jego bariera hydro-lipidowa zostaje zakłócona, a on sam zaczyna niszczeć w przyspieszonym tempie. Zwiększa się jego porowatość i coraz trudniej jest poprawić jego kondycję. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć po olejki do włosów o właściwościach nawilżających. Jednym z nich jest Mythic Oil Nourishing Oil od L’Oréal.

  • 0

Z miłości do długich włosów

Długie i zdrowe włosy to prawdziwe wyzwanie dla każdej kobiety. Poranne rozczesywanie splątanych kosmków czy kucyk, niestety często pogarszają tylko sytuację. Z zazdrością spoglądamy więc na fryzury gwiazd wielkich ekranów. Czy uda nam się poznać sekret pięknych, długich włosów?

  • 0