Barber w innym wydaniu ? - zapraszamy do BlackBeard

To miejsce nietypowe, tak o swoim dziele mówią właściciele, czyli Tomasz Krzyk i Jacek Boniecki. Mieszczący się przy ulicy Tęczowej 57 BlackBeard jest nowoczesnym fryzjerem męskim połączonym z salonem alkoholowym. Jesteście ciekawi początków tego miejsca? A może chcielibyście zapoznać się z jego historią?

  • 0

Przedłużanie włosów w kilku krokach – jak się tego nauczyć?

Asocjacja słowa włosy, to niewątpliwie kobiecość i piękno. Zadbane i gęste włosy nie tylko są synonimem kobiecości, ale również dodają każdej kobiecie atrakcyjności. Zwiększają także jej samoocenę, a także atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Wiadomo, nie każda kobieta została obdarzona mocnymi i gęstymi włosami, na szczęście można je sobie kupić, a w zasadzie doczepić metodą clip in.

  • 0

Wiosenna Aura – nowa odżywka 20w1 WS Academy Wierzbicki & Schmidt

Słynni styliści fryzur znani z programu „Ostre cięcie” – Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki poszerzają gamę produktów swojej marki WS Academy, wprowadzając na rynek fryzjerski kolejną nowość. Do odżywki Poranna Rosa, dołącza odpowiadająca na inne potrzeby Wiosenna Aura, czyli odżywka w sprayu bez spłukiwania, łącząca w sobie 20 właściwości zapewniających włosom kompleksową ochronę.

  • 0

Burza włosów z Insight Volume Up!

Marzeniem każdej kobiety jest mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy. Ideałem byłoby mieć ich jeszcze całe mnóstwo! Niestety nie każda z nas obdarowana została bujną czupryną. Wpływ na to mają geny, sposób odżywiania i tryb życia. Co robić, aby włosy bez objętości nie były dla nas utrapieniem?

  • 0

Wszystko czego nie wiecie o łupieżu. Fakty i mity.

Jeżeli choć raz na Twojej głowie pojawił się łupież, doskonale zdajesz sobie sprawę jak bardzo potrafi popsuć humor oraz wpłynąć na Twój wygląd. Problem ten dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn, bez względu na wiek. Niestety często sami jesteśmy sprawcami schorzenia, powielając i popełniając błędy pielęgnacyjne, które mają wpływ na zaostrzenie choroby skóry głowy. Odkrywamy przed Wami fakty i mity na temat łupieżu.

  • 0

Invisibobble slim - eleganckie gumki do włosów

Jak ubrać się swobodnie, ale nadal wyglądać szykownie i wyróżniać się z tłumu? To prawdziwy wyczyn dla większości kobiet próbujących znaleźć równowagę, pomiędzy byciem ubraną a przebraną. SLIM - to najnowsza kolekcja znanych i lubianych - gumek do włosów Invisibobble, która pozwola zachować elegancję oraz wyjątkowy komfort noszenia. To idealne rozwiązanie dla kobiet, którę chcą szybko i efektowanie zrobić stylową fryzurę do pracy, ale również klasyczne wieczorne upięcie.

  • 0

Jak styl życia wpływa na Twoje włosy?

Zastanawiasz się jaki wpływ na wygląd twoich włosów ma styl życia jaki prowadzisz? Okazuje się, że większy niż może Ci się wydawać. Szczególnie czynniki, takie jak stres, zmęczenie czy zdenerwowanie oddziałują nie tylko na samopoczucie, ale w bardzo dużym stopniu również na kondycję fizyczną! Czy da się w jakiś sposób im przeciwdziałać? Odkryj moc witamin z grupy B!

  • 0

Poznaj Hair Care Panda Najsmaczniejszy sposób na piękne włosy

W Noble Health zawsze na pierwszym miejscu stawialiśmy troskę o zdrowie, urodę, ale też dobre samopoczucie naszych klientów. Dlatego chcemy, żeby suplementy diety przestały kojarzyć się z trudnymi do połknięcia kapsułkami czy nieciekawymi tabletkami. Pragniemy, by niosły ze sobą nie tylko porcje zdrowych składników, ale również żeby ich stosowanie było po prostu jak najbardziej przyjemne i wprawiało w dobry humor.

  • 0

Jakie zabiegi na zniszczone włosy oferują dobre salony fryzjerskie?

Idąc do dobrego salonu, możesz spodziewać się, że fryzjer zaproponuje ci kurację pielęgnacyjną na włosy. Nawet, jeśli sama regularnie o nie dbasz, warto skorzystać z takiej propozycji. Regeneracja, odżywianie, nawilżanie czy inne zabiegi na włosy zniszczone, które wykonuje się w salonie fryzjerskim, bazują bowiem na profesjonalnych, „mocniejszych” kosmetykach, które często nie są dostępne w zwykłych sklepach, oraz na najnowszych technikach pielęgnacyjnych stosowanych przez fryzjerów, a trudnych do samodzielnego zastosowania w domu.

  • 0