Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium

art1601273
Codzienna stylizacja włosów wymaga czasu, a ten jak wiadomo dla każdej z nas jest niezwykle cenny. Producenci urządzeń fryzjerskich myślą w kierunku tego, aby skrócić czas stylizacji, uczynić ją prostszą  i wygodniejszą. Prawda, że byłoby miło, móc zamiast godzinę spędzić 30 minut w łazience? Jasne!

  • 0

Linia System Professional LuxeOil w nowej odsłonie

wel151203

System Professional LuxeOil to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią im luksusowe odżywienie i regenerację. Formuła kosmetyków oparta jest na kompozycji drogocennych olejków. Teraz do kolekcji dołącza nowość – krem odbudowujący keratynę.

  • 0

TEKSTURYZUJĄCA SÓL W SPRAYU

pla1507258
Rockowa elegancja to symbol marki BALMAIN, która obecnie wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale także we fryzjerstwie. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE to luksusowe preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów, opracowane we współpracy ze stylistami fryzur pracującymi za kulisami sesji i pokazów francuskiego domu mody.

  • 0

Pielęgnacja koloru od System Professional

wel1506103a
System Professional Color Save to linia profesjonalnych produktów do włosów koloryzowanych, które przeciwdziałają wypłukiwaniu pigmentów i przedłużają żywotność koloru. Linia została wzbogacona o odżywkę chroniącą keratynę i nadającą długotrwały blask.

  • 0

Odkrywaj świat i dbaj o włosy z TAB>U Travel

ses1506011
Masz już ustalony termin urlopu? A czy pomyślałaś jak zadbasz o swoje włosy latem? Słonce, słona woda, wiatr i wysokie temperatury - mimo że nam sprzyja letnia pora roku, to zupełnie na odwrót wpływa ona na nasze włosy.

  • 0