LA MER - BEZKRES OCEANÓW DWOJE WYJĄTKOWYCH ARTYSTÓW

Nasza podróż rozpoczęła się, gdy założyciel marki La Mer, dr Max Huber, doznał oparzeń w wypadku laboratoryjnym. To całkowicie odmieniło jego los. Za dnia fizyk, w nocy obserwator gwiazd i marzyciel, postawił sobie za cel, odnaleźć legendarne uzdrawiające moce morza, które tak kochał. 6000 eksperymentów i 12 lat poszukiwań doprowadziło do objawienia jego życia - odkrycia procesu fermentacji, który przekształcił wodorosty morskie i inne czyste składniki w Miracle Broth ™, eliksir odnawiający komórki, serce każdego produktu La Mer.

  • 0

NIVEA prezentuje najczystszą formę koenzymu Q10 100% identyczną jak w skórze!

Unikalna formuła w nowej linii NIVEA Q10 POWER łączy naturalną moc w 100% bioidentycznego Koenzymu Q10 z niezwykle cennym organicznym olejkiem arganowym. Efekt to wyjątkowa formuła o idealnej symbiozie składników dostosowanych do potrzeb wymagającej skóry dojrzałej, ale również młodych kobiet o skórze suchej i bardzo suchej, by zapewnić intensywne odżywienie przez 24 godziny. To nowość, która działa w doskonałej harmonii z naszą skórą, by wzmocnić najlepszą ochronę przeciwstarzeniową – jej własną.

  • 0

TRI PHASE CLEANSER, DP Dermaceuticals

To rewolucyjny produkt do mycia twarzy, którego konsystencja przechodzi z balsamu w żel w trakcie masażu, a następnie po dodaniu wody zmienia się w mleczko.

  • 0

Płukanie jamy ustnej – 4 powody, by wdrażać je każdego dnia!

Płukanie to bardzo ważny element codziennego rytuału higieny jamy ustnej. Szczególnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy nie możemy umyć zębów po posiłku – na przykład, po lunchu na mieście. Warto pamiętać, że samo płukanie, niezależne jak dokładne by było, nie zastąpi czyszczenia zębów szczoteczką.

  • 0

Ukojenie po lecie z nowym Łagodzącym balsamem do ciała NIVEA!

Po wakacjach skóra bardzo często wymaga intensywnej regeneracji. Palące słońce, słona woda sprawiają, że staje się podrażniona i sucha. Z myślą o lekkim i skutecznym nawilżeniu, NIVEA stworzyła Łagodzący balsam do ciała z odżywczą mocą aloesu o niezwykle kojących właściwościach.

  • 0

THE REGENERATING SERUM NATYCHMIASTOWA REGENREACJA

Regeneracja i naturalny proces fermentacji zawsze były sercem marki La Mer. Zainspirowany morzem i niezwykłą mocą żyjących w nim roślin, twórca marki - dr Max Huber, skupił się na najsilniej samoregenerującej się roślinie, jaką udało mu się znaleźć. Macrocystis Pyrifera lub Giant Sea Kelp w ciągu jednego dnia może osiągnąć długość metra lub więcej. Mając w głowie wizję niesamowitej zdolności roślin morskich do samonaprawy, Huber wykorzystał moc fermentacji, aby przekształcić te morskie wodorosty i inne czyste składniki. Wykorzystał do tego energię światła i dźwięku. W ten sposób stworzył legendarny Miracle Broth™ , super-intensywny eliksir o właściwościach energetyzujących, łagodzących i kojących podrażnienia.

  • 0

NIVEA MEN CRAFT STYLERS!

Efekt luzu, klasyczny i elegancki look czy mocne wejście? Dziś coraz więcej mężczyzn przykłada wagę do kreowania swojej fryzury, dlatego codzienna rutyna pielęgnacyjna musi być nie tylko prosta, ale również powinna dać szansę na wyrażenie swojej kreatywności na co najmniej kilka sposobów. Do tego potrzebne są nie tylko nowoczesne formuły, ale przede wszystkim skuteczność na tak długo jak to konieczne. Decydujesz się na mat czy błysk? Bez względu na wybór - czas na nową liniię NIVEA MEN CRAFT STYLERS!

  • 0

Koniec lata? Już teraz przygotuj się na następny sezon z BaByliss Paris!

Sezon wakacyjny powoli się kończy. Jednak już teraz warto pomyśleć o następnym lecie! Jesień to dobry moment na rozpoczęcie depilacji świetlnej, nie tylko z powodu wystarczającej ilości czasu na wykonanie pełnej serii zabiegów, ale również ze względu na bezpieczeństwo i kondycję naszego ciała. Dzięki depilatorom IPL od BaByliss Paris zabiegi wykonasz samodzielnie w domu i już w kolejnym sezonie będziesz cieszyć się gładką skórą!

  • 0