PENCILLED IN BY M·A·C

mac1502104
Precyzyjne obrysowanie ust, celowe pogrubienie i klasyczne wykończenie, to kolekcja PENCILLED IN dedykowana ustom, które nigdy nie wychodzą z mody. Kunszt ołówka rozjaśni każde dąsy. Napigmentowane konturówki do ust dostępne w 11 odcieniach ulubionych pomadek M·A·C takich jak: Girl About Town, Impassioned, czy Heroine. Paleta kolorów obejmuje: koralową brzoskwinię, owocowy koktajl oraz soczystą purpurę.

  • 0

Kolekcja luksusowych masek do twarzy od La Mer

lam150210
Nowy Rok to czas postanowień. W tym okresie warto pomyśleć także o swojej skórze i odpowiedniej pielęgnacji, aby w karnawale i na Walentynki cieszyć się młodzieńczym, promiennym wyglądem.

  • 0

Kolekcja M·A·C - CINDERELLA

mac1502101a
Ponadczasowa i odważna, najbardziej znana księżniczka Disney’a inspiruje bajecznymi kolorami. Ta magiczna, limitowana kolekcja M·A·C spełni wszystkie najskrytsze pragnienia.

  • 0

STUDIO CONCEAL AND CORRECT M·A·C

mac1501263
Ukryć, prawidłowo i perfekcyjnie dokładnie, tak jak robią, to profesjonaliści. Nowy Studio Finish Concealer Duo zawiera nasz kultowy korektor wraz z formułą Studio Concealer & Correct w postaci dwóch uzupełniających się par, zapewniając odpowiednią barwę oraz krycie.

  • 0

Kolekcja Illuminating Nudes Wiosna 2015

bob1501261
„Ta kolekcja to wyjątkowa kompozycja subtelnych beży, brązów i delikatnego różu, które sprawiają, że twarz jest zmysłowo rozświetlona, odzyskuje świeżość i naturalny blask”. Bobbi Brown

  • 0