BACK TO SCHOOL Z DAFI TO PRZYJEMNOŚĆ

Powroty bywają trudne… zwłaszcza te po dwumiesięcznym odpoczynku i beztrosce, która towarzyszy uczniom. Od września czeka ich poranne wstawanie, odrabianie lekcji, mniej niż w wakacje zabaw i płynących z nich przyjemności. Jednak powrót do szkoły nie musi być nudny. Wspólne zakupy i wybieranie zeszytów, gadżetów czy niezbędnych akcesoriów do szkoły również może być przyjemne.

  • 0

Zegarek jak za starych dobrych czasów

Dawniej, w latach 80. i 90., nie było aż tylu elektronicznych gadżetów dostępnych niemal od ręki za niewielkie pieniądze. Nic więc dziwnego, że jedne z pierwszych zegarków Casio zrobiły taką furorę. Czym charakteryzują się współczesne zegarki Casio Retro? Przede wszystkim stylistyką pozwalającą na powrót do przeszłości za pomocą wspomnień!

  • 0

Baterie łazienkowe - nim zdecydujemy się na zakup

Marzenia o pięknej, funkcjonalnej łazience mogą zostać brutalnie przerwane przez związane z tym trudności, bo czasem - nawet jakbyśmy najbardziej się starali - ciężko uzyskać efekt, na jakim nam zależy. Z tego powodu warto znać najważniejsze zasady, które pomogą urządzić to pomieszczenie tak, jak właśnie chcemy - pomysłowo i stylowo. Kluczem do sukcesu jest dopasowanie odpowiedniej armatury łazienkowej, przede wszystkim baterii łazienkowej. O czym warto pamiętać?

  • 0

Możliwości rowerów urban. Nowe rozwiązanie do miasta

Lubią szybkie tempo życia, nie chcą podążać za tłumem. Dla takich właśnie osób są przeznaczone rowery urban. To rodzaj jednośladów miejskich, które łączą praktyczność z doskonałymi właściwościami jezdnymi.

  • 0

Wybierz odpowiedni kask. Najlepsza rowerowa inwestycja

Wybór odpowiedniego kasku to wyzwanie, przed którym staje każdy rowerzysta. Bezpieczeństwo musi iść w parze z wygodą i komfortem użytkowania, dlatego ten kluczowy element wyposażenia zawsze stanowi gorący temat do dyskusji. Jak go dobrać? W jaki sposób chroni naszą głowę i dlaczego na rynku jest tak dużo kasków?

  • 0

SWATCH i BAPE® PREZENTUJĄ WSPÓLNĄ KOLEKCJĘ

A BATHING APE® zajmuje wyjątkowe miejsce wśród legendarnych marek streetwearowych. Swatch ma przyjemość ogłosić współpracę z BAPE® prezentując sześć limitowanych zegarków, które łączą kulturę uliczną z innowacją szwajcarskich zegarków.

  • 0

Epilab w leczeniu trądziku różowatego i zmian naczyniowych

Trądzik różowaty jest przewlekła chorobą obejmującą środkową część twarzy i objawiającą się poszerzeniem naczyń krwionośnych, a następnie powstaniem grudek i krost. Kiedy tradycyjne leczenie jest nieskuteczne, wtedy warto pomyśleć o technologii Epilab.
  • 0

Rower elektryczny - który wybrać?

Sprawdzą się do szlifowania kondycji oraz do dojazdów do pracy. Miłośnicy dłuższych, górskich wypraw też je pokochają. Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność wśród Polaków. Przed jego zakupem warto się zastanowić, do jakich celów będzie on użytkowany.

  • 0

Polska jak Włochy? Skutery podbijają serca Polaków

Mieszkańcy Włoch czy Hiszpanii już dawno pokochali skutery. Na uliczkach słonecznej Barcelony znacznie łatwiej można natknąć się na jednoślad niż samochód. Moda na skutery od kilku lat rozwija się także w Polsce. Dlaczego warto zdecydować się na ten środek transportu?

  • 0