Nowość od marki Remington - kolekcja PROtect! Chłodna mgiełka i naturalne olejki zapewniają ochronę Twoich włosów!

rem1508201
Zdrowe i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Codzienne suszenie oraz wysoka temperatura przy stylizacji nie pomagają w uzyskaniu tego efektu. Nowość na rynku, kolekcja PROtect marki Remington została stworzona po to aby Ci pomóc! Suszarka, prostownica i lokówka zostały wykonane z ceramicznych materiałów nasyconych olejkami z keratyny, arganu i orzechów makadamia.

  • 0

Pielęgnacja włosów blond i rozjaśnianych z kosmetykami Sunshine Blonde

kon1508043

Blondynki wreszcie mogą odetchnąć z ulgą! Na polskim rynku pojawiły się produkty do pielęgnacji, które powstały specjalnie z myślą o posiadaczkach jasnych włosów. Szampon i odżywka Sunshine Blonde brytyjskiej marki Creightons sprawiają, że włosy stają się zdrowe, miękkie i pełne blasku.

  • 0

Limitowana edycja Laurastar Pulse na 35-lecie marki

lun1507101
Laurastar w wyjątkowy sposób świętuje swoją 35 rocznicę. Szwajcarski producent systemów do prasowania specjalnie z tej okazji prezentuje limitowaną wersję flagowego modelu Pulse. Nowa odsłona urządzenia to połączenie najwyższej technologii i jakości wykonania z gracją ubranej w nowy urodzinowy kolor.

  • 0

Wella Technik

HA SahiraA 01b
Portfolio produktów Wella Professionals to nie tylko najwyższej klasy kosmetyki do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Marka oferuje również profesjonalne produkty i akcesoria dla fryzjerów, ułatwiające codzienną pracę twórczą oraz jeszcze lepsze odpowiadanie na indywidualne potrzeby klientów.

  • 0

COŚ WIĘCEJ NIŻ ZWYKŁA SUSZARKA!

bal1505182
POZYTYWNY WPŁYW PROMIENIOWANIA PODCZERWONEGO (INFRARED –IR ) NA CIAŁO CZŁOWIEKA, OD WIELU LAT WYKORZYSTYWANY JEST W FIZYKOTERAPII, CHIRURGII PLASTYCZNEJ, CZY REHABILITACJI.

  • 0

Laurastar S7A - prasownie z duchem czasu

lun1502101
Prasowanie za pomocą pary wodnej odnosi wielkie sukcesy na świecie, a ciągle rosnąca moda na tego typu urządzenia oraz znaczny wzrost ich popularności wymusza na producentach tworzenie nowych, bardziej zaawansowanych modeli.

  • 0