Nowość! Szczoteczka Jordan Advanced

Regularna wymiana szczoteczki jest niezwykle ważna dla skutecznego usuwania płytki nazębnej, oraz dokładnego oczyszczania zębów i dziąseł. Często zapominamy o upływie 3 miesięcy, po których należy użyć nowej szczoteczki.

  • 0

Powrót do szkoły z waflami ryżowymi marki Britta

fly1608313
Powrót do szkoły wiąże się z wieloma przygotowaniami i zakupami. Jednym z dylematów są drugie śniadania ucznia oraz zdrowe przekąski, po które sięgnie na przerwie. Bardzo ważne jest, aby były to produkty pełnowartościowe i smaczne, dzięki czemu dziecko chętniej je zje. Marka Britta przychodzi z pomocą wszystkim mamom oferując pyszne, chrupiące wafle ryżowe, które spełnią wymagania każdego malucha oraz nastolatka.

  • 0

NOWOŚĆ! BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

gri1608081
Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

  • 0

BUTELKA FILTRUJĄCA DAFI

lab1607062
Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

  • 0

Stylowo, aktywnie i zdrowo

bri160531
Jesteś aktywna, dużo pracujesz i lubisz wielkomiejski styl? Stawiasz na designerskie dodatki, które podkreślają Twój charakter? Wiesz też jak ważne jest regularne picie świeżej wody, aby utrzymać dobre zdrowie i zgrabną sylwetkę? Nowa butelka filtrująca BRITA Fill&Go doskonale spełni Twoje oczekiwania.

  • 0

WODA Z MAGNEZEM, CZY MAGNEZ W TABLETKACH?

pla1603304
Codziennie łykasz pigułkę, bo tak nakazują reklamy, doradzają eksperci, a może dlatego, że nastała taka moda? Rynek farmaceutyczny zalał nas preparatami magnezowymi, a ich hasła promocyjne atakują nas na każdym kroku.

  • 0

10 powodów, dla których warto prasować parą

lun160215
Od dłuższego czasu rośnie moda na prasowanie parowe. Producenci żelazek coraz częściej w swojej ofercie mają generatory pary oraz urządzenia prasujące za pomocą pary wodnej. O co tyle szumu i czy naprawdę warto zmienić żelazko na parowe?

  • 0

Podaruj sobie na Święta wolny czas i zacznij żyć wygodnie

lun1511251
Okres przedświąteczny to znaczne nasilenie obowiązków domowych, które mogą skutecznie pozbawić nas radości płynącej ze wspólnego spędzania świątecznego czasu z bliskimi. Dowiedz się jak ułatwić sobie prace domowe by w pełni cieszyć się każdą wolną chwilą we wspaniałej atmosferze.

  • 0