Rower jest również kobietą? Modele wyłącznie dla pań

Rower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Panie doskonale radzą sobie zarówno w górach, jak i na szosie. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Ich odzwierciedleniem są linie rowerów dedykowane wyłącznie kobietom.

  • 0

MacBook - najlepszy? W jaki model zainwestować?

Cenione, stylowe, jakościowo wykonane, a co najważniejsze - jedne z nielicznych na rynku sprzętów, o których mawia się, że są kultowe. Mające wiernych fanów niewyobrażających sobie sytuacji, że pewnego dnia zmienią front, wybierając inne urządzenie. Takie właśnie są MacBooki od Apple’a. Dlaczego warto zainwestować w takiego laptopa? Jakie rodzaj MacBooka będzie dla nas najlepszy?
  • 0

Zegarki męskie marki Oris – nowoczesność i niezawodność

Doskonale znamy powiedzenie, że coś funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku. Oznacza ono przedmiot lub mechanizm, który pracuje idealnie niezależnie od warunków zewnętrznych czy okoliczności zapewniając zawsze doskonały efekt. Podobną cechą charakteryzują się niezawodne zegarki szwajcarskiej marki Oris wyprodukowane w taki sposób, aby cieszyć oczy. Oris to firma z ponad stuletnią tradycją, dlatego warto jej zaufać, a połączenie nowoczesnego stylu z tradycyjną pieczołowitością wykonania sprawia, że zegarki tej marki cieszą się niegasnącą popularnością.

  • 0

SWATCH PRZEDSTAWIA PIGCASSO – NOWĄ MISTRZYNIĘ PĘDZLA

Choć świnie nie potrafią latać, mają inne umiejętności! Swatch we współpracy z najbardziej utalentowaną (i prawdopodobnie jedyną) świnią-malarką na świecie stworzył nowy zegarek specjalny, FLYING PIG BY MS. PIGCASSO.

  • 0

RUCH I ILUZJA W KOLEKCJI SWATCH NA WIOSNĘ 2019

Marka Swatch uwielbia zaskakiwać swoich Klientów. Tym razem do kolekcji wprowadza holograficzne i kalejdoskopowe motywy, które od samego patrzenia wywołują pozytywny nastrój i dodają wiosennej energii. Linia Transformation to pierwsza odsłona nowej kolekcji zegarków szwajcarskiej marki, która pojawiła się właśnie w salonach.

  • 0

Wielki powrót stylu glamour w blasku różowego złota

Dobrze znany z jubilerskich witryn kolor rose gold, nieprzerwanie króluje na wybiegach światowych projektantów, czy propozycjach topowych makijażystów. Połączenie pastelowego różu z metalicznym, miedzianym połyskiem zagościło na dobre w naszych domach i na sklepowych półkach, a teraz w wielkim stylu wkracza w… beauty technologię! Odkryj na nowo ten romantyczny, a jednocześnie bardzo elegancki trend z nową linią produktów do stylizacji włosów od BaByliss Paris.

  • 0

SWATCH I DAMIEN HIRST CELEBRUJĄ URODZINY MYSZKI MIKI

Znana na całym świecie Myszka Miki łączy pokolenia, rozprzestrzenia śmiech, optymizm i nadzieję. Wiecznie młoda Miki celebruje w tym roku swoje 90. urodziny, a Swatch składa jej hołd w postaci specjalnych zegarków Art Special, zaprojektowanych przez Damiena Hirsta.

  • 0

POZNAJ NOWE LINIE PRODUKTÓW DO STYLIZACJI WŁOSÓW OD BABYLISS PARIS

Kobiety różnią się wyglądem, charakterem, upodobaniami i stylem życia, ale to właśnie w tej różnorodności tkwi całe piękno. Niezależnie od tego jaką kobietą jesteś, znajdź produkt dla siebie z nowych linii produktów do stylizacji włosów od BaByliss Paris.

  • 0