Rower jest również kobietą? Modele wyłącznie dla pań

Rower damski to już nie tylko rower miejski z ramą „damką”. Panie doskonale radzą sobie zarówno w górach, jak i na szosie. Różnice pomiędzy modelami damskimi a męskimi zacierają się. Ich odzwierciedleniem są linie rowerów dedykowane wyłącznie kobietom.

  • 0

Przezorny zawsze ubezpieczony

Ściereczki nasączane to zdecydowanie jeden z najlepszych pomocników do sprzątania, który pojawił się na sklepowych półkach na przestrzeni ostatnich lat. Do kuchni, łazienki, podłogi, luster – są skuteczne i zawsze pod ręką. Jan Niezbędny w trosce o nasze wygodne życie rozszerzył swoją ofertę o kolejne produkty. Jeszcze nie wiesz o czym mowa? Sprawdź koniecznie!

  • 0

Rozgrzewający Chai – zainspiruj się z Dilmah

Dobra herbata rozgrzeje, wzmocni, a przede wszystkim poprawi samopoczucie. Mimo, że wiosna pojawia się za oknami, na ciągle chłodne wieczory Dilmah proponuje Ceylon Spice Chai z linii Exceptional. Herbata jest dostępna teraz również w sklepach.

  • 0

Pierwsze polskie wody perfumowane w segmencie premium!

Przedstawiamy wyjątkową linię trzech wód perfumowanych, inspirowanych magią muzyki Fryderyka Chopina, sygnowanych jego nazwiskiem. Kompozycje zapachowe skomponowane zostały ze starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości, stworzone z precyzją i kunsztem, oddające unikatowy charakter kompozycji wybitnego wirtuoza fortepianu. Łączą  w sobie klasyczne nuty zapachowe z nowoczesnymi metodami ich interpretacji. Elegancki, prosty flakon w kształcie prostopadłościanu i oryginalna nasadka to wyjątkowy design, który doskonale komponuje się z charakterem zamkniętych w nich wód perfumowanych. Miraculum jest jedyną firmą na świecie, która w oparciu o umowę z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, uzyskała wyłączną licencję użycia nazwiska Fryderyka Chopina w kosmetykach. Spółka wspiera polską kulturę, część dochodu ze sprzedaży wód perfumowanych Chopin jest przekazywana na rzecz NIFC.

  • 0

MacBook - najlepszy? W jaki model zainwestować?

Cenione, stylowe, jakościowo wykonane, a co najważniejsze - jedne z nielicznych na rynku sprzętów, o których mawia się, że są kultowe. Mające wiernych fanów niewyobrażających sobie sytuacji, że pewnego dnia zmienią front, wybierając inne urządzenie. Takie właśnie są MacBooki od Apple’a. Dlaczego warto zainwestować w takiego laptopa? Jakie rodzaj MacBooka będzie dla nas najlepszy?
  • 0

Natura, zdrowie i smak! Soki tłoczone na zimno Victoria Cymes

Świadomość wpływu diety na nasze zdrowie i samopoczucie nieustannie rośnie. Wybieramy te produkty, które dają gwarancję nie tylko doskonałego smaku, ale też są bezpieczne i dostarczają cennych, niezbędnych składników. Propozycją, która spełnia te oczekiwania są nowe soki Victoria Cymes – tłoczone na zimno, utrwalane w unikalnej na polskim rynku technologii HPP (High Pressure Processing). To właśnie dzięki zastosowaniu tej technologii utrwalania, soki tłoczone na zimno zachowują większość wartości odżywczych użytych warzyw i owoców. To znakomite rozwiązanie dla tych, dla których zdrowa dieta to podstawa!

  • 0

Linia NATURE’S TREASURE Antidotum na stres cywilizacyjny.

Zrzucamy na Was bombę… kompletnie mutiwitaminową bombę! Uwaga - po użyciu będziecie skazani na absolutną biorewitalizację skóry. Na przekór codziennemu zmęczeniu, wolnym rodnikom, stresowi i zanieczyszczeniom środowiska stworzyliśmy dla Was dwa super-produkty z super-owoców o super-działaniu. Po ich zastosowaniu skóra nie ma wyjścia - po prostu musi wyglądać dobrze i promiennie.

  • 0

Zegarki męskie marki Oris – nowoczesność i niezawodność

Doskonale znamy powiedzenie, że coś funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku. Oznacza ono przedmiot lub mechanizm, który pracuje idealnie niezależnie od warunków zewnętrznych czy okoliczności zapewniając zawsze doskonały efekt. Podobną cechą charakteryzują się niezawodne zegarki szwajcarskiej marki Oris wyprodukowane w taki sposób, aby cieszyć oczy. Oris to firma z ponad stuletnią tradycją, dlatego warto jej zaufać, a połączenie nowoczesnego stylu z tradycyjną pieczołowitością wykonania sprawia, że zegarki tej marki cieszą się niegasnącą popularnością.

  • 0