Laurastar S7A - prasownie z duchem czasu

lun1502101
Prasowanie za pomocą pary wodnej odnosi wielkie sukcesy na świecie, a ciągle rosnąca moda na tego typu urządzenia oraz znaczny wzrost ich popularności wymusza na producentach tworzenie nowych, bardziej zaawansowanych modeli.

  • 0

Kolekcja M·A·C - CINDERELLA

mac1502101a
Ponadczasowa i odważna, najbardziej znana księżniczka Disney’a inspiruje bajecznymi kolorami. Ta magiczna, limitowana kolekcja M·A·C spełni wszystkie najskrytsze pragnienia.

  • 0

STUDIO CONCEAL AND CORRECT M·A·C

mac1501263
Ukryć, prawidłowo i perfekcyjnie dokładnie, tak jak robią, to profesjonaliści. Nowy Studio Finish Concealer Duo zawiera nasz kultowy korektor wraz z formułą Studio Concealer & Correct w postaci dwóch uzupełniających się par, zapewniając odpowiednią barwę oraz krycie.

  • 0

Kolekcja Illuminating Nudes Wiosna 2015

bob1501261
„Ta kolekcja to wyjątkowa kompozycja subtelnych beży, brązów i delikatnego różu, które sprawiają, że twarz jest zmysłowo rozświetlona, odzyskuje świeżość i naturalny blask”. Bobbi Brown

  • 0

TOLEDO’S

mac1501261
Najbardziej modna i romantyczna para: Isabel i Ruben Toledo znani i wielokrotnie nagradzani w dziedzinie projektowania mody i ilustracji. Ta wyjątkowa współpraca z M·A·C łączy w sobie zmysłowe zamiłowanie Isabel do koloru oraz żywiołową energią Rubena, wszystko połączone paletą barw zaprojektowanych, by rzeźbić, malować i przekształcać oblicze twarzy.

  • 0

RED, RED, RED

mac15012310
Nastaw się na żywiołowe uwodzenie wraz z paletą ognistych odcieni w kolorze RED, RED, RED.

  • 0