Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Kosmetyki drogeryjne kontra minerały.

ear1402252
Najbardziej każda z nas ceni sobie świetny wygląd i marzy o wiecznie młodej cerze. Kupujemy najlepsze kosmetyki, stosujemy różne makijażowe sztuczki, ale czy wiemy co kryje się za obietnicami producentów.

  • 0

Przedstawiamy Kolekcję 2014 Encrusted Treasures

essie17e0214
Co za dużo, to niezdrowo? Niemożliwe.
Wystarczy skusić się na nową kolekcję essie Encrusted Treasures, by osiągnąć niezapomniany, olśniewający look. Sześć zapierających dech w piersiach lakierów to zapowiedź zupełnie nowego wymiaru w kolorystyce manicure. Przełomowa formuła pozwoliła osiągnąć warstwową fakturę, która ucieleśnia blask i siłę wspaniałych klejnotów oraz misternie zdobionych, koronkowych sukien.

  • 0

Kolekcja resort 2014 - Tylko w salonach manicure.

essie17d0214

Elegancka. Stylowa. Rozchwytywana.
Podróżuje do różnych miejsc. Zwłaszcza na plażę. Przedstawiamy kolekcję resortdla każdej it-girl: cztery nieodparcie zabawne odcienie, które doskonale nadają się na stylową podróż do raju. Kolory są eleganckie i intensywne, pasują nawet do stroju, który wyraźnie odbiega od biurowej garsonki.

  • 0

Nowości w linii Galaktic styling!

gal1312171
Linia Galaktic styling została wzbogacona o nowe, bardzo przydatne produkty do profesjonalnej stylizacji włosów. Dzięki nim ułożysz i wykończysz każdą, nawet najbardziej wyszukaną fryzurę. Włosy uzyskają odpowiednią teksturę i aksamitny połysk, a równocześnie będą chronione przed czynnikami zewnętrznymi i zdrowe. 

  • 0