Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Nowości w linii Galaktic styling!

gal1312171
Linia Galaktic styling została wzbogacona o nowe, bardzo przydatne produkty do profesjonalnej stylizacji włosów. Dzięki nim ułożysz i wykończysz każdą, nawet najbardziej wyszukaną fryzurę. Włosy uzyskają odpowiednią teksturę i aksamitny połysk, a równocześnie będą chronione przed czynnikami zewnętrznymi i zdrowe. 

  • 0

Nowa pielęgnacja Liding Care od Kemon

kem1311271
Liding Care to nowa linia pielęgnacyjna do włosów, zawierająca stosunkowo niewielką liczbę produktów o dużej skuteczności, opracowana specjalnie dla osób, które pragną bezpiecznych i pewnych, ale również natychmiastowych rezultatów, oraz szybkich i łatwych aplikacji i stosowania.

  • 0

OSiS+ Session Label. Stylizacja sesyjna!

sch1310296
Praca za kulisami pokazów mody, czy sesji zdjęciowych rządzi się własnymi prawami. Efekt ma być szybki i spektakularny. Z myślą o takich sytuacjach Schwarzkopf Professional stworzył nowa linię do stylizacji włosów OSiS+ Session Label. 

  • 0

GAMA WYGŁADZAJĄCA WŁOSY LISS UNLIMITED

lor1310291
Mamy już jesień a tym samym coraz więcej wilgoci za oknem, która sprawia, że włosy się puszą, brakuje im dyscypliny i są trudne w rozczesywaniu. Marka L’Oréal Professionnel prezentuje nowy program przeciwdziałania puszeniu się włosów gamę pielęgnacyjną LISS UNLIMITED. 

  • 0

LuxeOil – luksusowe SPA dla Twoich włosów od System Professional

wel1310215
Marzysz o pięknych, zdrowych włosach? Chcesz, aby były jedwabiście gładkie, lśniące i zmysłowo pachnące? Chcesz zadbać o włosy w domu
i podarować im najwyższej jakości pielęgnację? Sięgnij po produkty
z nowej serii SP LuxeOil od Wella Professionals.

  • 0

NOWA SPRYTNA IDEA ROZJAŚNIANIA

ind1310093
60% wszystkich świadczonych w salonach usług koloryzacji to koloryzacje blond. Oto powód, dla którego wybraliśmy ten segment naszego asortymentu. Chcemy ułatwić Twoją pracę. Ulepszona skuteczność działania i sprytny innowacyjny produkt o nowoczesnej formule. Blond jest kolorem wykonywanym powszechnie w salonach. Z tego powodu produkty wysokiej jakości są konieczne dla komfortu pracy i optymalnych rezultatów końcowych. Spójrz, jakie korzyści niesie ze sobą praca na nowych produktach Indola. 

  • 0