Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Jak chronić włosy latem?

kem1307094
Czy można cieszyć się wakacyjnym słońcem i morską wodą, nie narażając swoich włosów na zniszczenie? Jakiego rodzaju kosmetyki stosować, by po powrocie z urlopu nie żałować beztroskich chwil spędzanych na plaży, rowerze czy górskiej wędrówce? 

  • 0

Słoneczna ochrona dla włosów

ind1307092
Używanie w czasie lata kosmetyków do pielęgnacji ciała z filterem UV to już standard. Jednak w czasie wakacyjnej beztroski należy również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów. Zapewni ją INDOLA Sun Active.

  • 0

Volumetry L`Oréal Professionnel

lor1306133
Miło jest nam poinformować, że jest już dostępna nowa linia produktów do pielęgnacji włosów Volumetry L`Oréal Professionnel, która zapewnia włosom72 godziny objętości push – up. Dzięki tej nowej linii uzyskamy natychmiastowe uniesienie włosów u nasady oraz widocznie zwiększy się ich objętość. 

  • 0

INDOLA PCC CONTARST

ind1306112
Każdy klient jest inny. Każdy fryzjer jest kreatywny na swój sposób.
Z tego powodu marka INDOLA stworzyła odcienie Contrast. Opracowała każdy z odcieni w sposób, który pozwoli zmieniać się pasemkom razem ze zmieniającym się w czasie stylem. 

  • 0

Nowość ALFAPARF linia Semi di Lino, seria Reconstruction

alfr1306104
Nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych Semii di Lino, seria Reconstruction od ALFAPARF. To linia do włosów zniszczonych i zmęczonych, wymagających specjalnych zabiegów pozwalających im na odzyskanie siły i elastyczności.

  • 0

Nowość ALFAPARF linia Semi di Lino, seria Moisture

alfm1306104
Nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych Semii di Lino, seria Moisture od ALFAPARF. Głębokie odżywienie od samej nasady aż po końcówki. Odkryj blask i jedwabistość. Zachowaj nieporównywalną miękkość włosa. To linia do włosów suchych, które wymagają specjalnych produktów przywracających miękkość i łatwość rozczesywania.

  • 0