Urządzenia, które każda kosmetyczka powinna u siebie posiadać

Założenie własnego salonu kosmetycznego to duże wyzwanie. Zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, ale i przygotowania miejsca pracy. Idealny salon to nie tylko dobry adres i przestronne wnętrze. To także sprzęt, który często kosztuje bardzo wiele. Jednak czy na początek, każdy z nich jest niezbędny? A może są takie, które należy mieć, a resztę dopiero dokupić po pewnym czasie? Sprawdźmy to!

  • 0

Oczyszczająca moc glinek w nowej linii NIVEA CLAY FRESH

Wyobraź sobie codzienną kąpiel pod prysznicem, która dzięki glinkom oczyszcza skórę jak nigdy dotąd… Która może stać się przyjemnym rytuałem, a skóra po nim będzie wyjątkowo gładka. A do tego ten zniewalający zapach ziół i kwiatów! Poznaj NIVEA CLAY FRESH!

  • 0

Epilab w leczeniu trądziku różowatego i zmian naczyniowych

Trądzik różowaty jest przewlekła chorobą obejmującą środkową część twarzy i objawiającą się poszerzeniem naczyń krwionośnych, a następnie powstaniem grudek i krost. Kiedy tradycyjne leczenie jest nieskuteczne, wtedy warto pomyśleć o technologii Epilab.
  • 0

OLŚNIEWAJĄCA FRYZURA NA MAŁE I WIĘKSZE OKAZJE? OTWÓRZ SEZON LETNICH IMPREZ Z BABYLISS PARIS

Wyjątkowe okazje wymagają przemyślanej oprawy - stylizacja powinna odzwierciedlać w pełni naszą osobowość i indywidualny styl z uwzględnieniem topowych trendów sezonu. Uzupełnieniem perfekcyjnego look’u na każdą okoliczność będą naturalne, lekkie i bardzo kobiece fryzury, tego lata koniecznie ozdobione kwiatami i biżuteryjnymi dodatkami. Wykorzystaj pomysły na zjawiskowe fryzury od BaByliss Paris i świętuj każde wyjście w doskonałym stylu.

  • 0

Rower elektryczny - który wybrać?

Sprawdzą się do szlifowania kondycji oraz do dojazdów do pracy. Miłośnicy dłuższych, górskich wypraw też je pokochają. Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność wśród Polaków. Przed jego zakupem warto się zastanowić, do jakich celów będzie on użytkowany.

  • 0

Polska jak Włochy? Skutery podbijają serca Polaków

Mieszkańcy Włoch czy Hiszpanii już dawno pokochali skutery. Na uliczkach słonecznej Barcelony znacznie łatwiej można natknąć się na jednoślad niż samochód. Moda na skutery od kilku lat rozwija się także w Polsce. Dlaczego warto zdecydować się na ten środek transportu?

  • 0

Jak przygotować skórę do opalania?

Kierunek letniego wyjazdu obrany, plażowa garderoba skompletowana, ale czy podczas przygotowań uwzględniłaś potrzeby swojej skóry? Zadbaj o jej kondycję zawczasu, by po powrocie z urlopu cieszyć się atrakcyjnie wyglądającą opalenizną.

  • 0

Podaruj swojej mamie to, co najcenniejsze - zdrowie!

Pragniesz dla swojej mamy tego, co najlepsze. Chcesz, aby cieszyła się zdrowiem, szczęściem i spełniała marzenia. Możesz pomóc urzeczywistnić te życzenia i podarować to co najcenniejsze. Zrób mamie wyjątkowy prezent i zabierz ją na badania profilaktyczne.

  • 0