Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.

Przedstawiamy Kolekcję 2014 Encrusted Treasures

essie17e0214
Co za dużo, to niezdrowo? Niemożliwe.
Wystarczy skusić się na nową kolekcję essie Encrusted Treasures, by osiągnąć niezapomniany, olśniewający look. Sześć zapierających dech w piersiach lakierów to zapowiedź zupełnie nowego wymiaru w kolorystyce manicure. Przełomowa formuła pozwoliła osiągnąć warstwową fakturę, która ucieleśnia blask i siłę wspaniałych klejnotów oraz misternie zdobionych, koronkowych sukien.

  • 0

Kolekcja resort 2014 - Tylko w salonach manicure.

essie17d0214

Elegancka. Stylowa. Rozchwytywana.
Podróżuje do różnych miejsc. Zwłaszcza na plażę. Przedstawiamy kolekcję resortdla każdej it-girl: cztery nieodparcie zabawne odcienie, które doskonale nadają się na stylową podróż do raju. Kolory są eleganckie i intensywne, pasują nawet do stroju, który wyraźnie odbiega od biurowej garsonki.

  • 0

Nowości w linii Galaktic styling!

gal1312171
Linia Galaktic styling została wzbogacona o nowe, bardzo przydatne produkty do profesjonalnej stylizacji włosów. Dzięki nim ułożysz i wykończysz każdą, nawet najbardziej wyszukaną fryzurę. Włosy uzyskają odpowiednią teksturę i aksamitny połysk, a równocześnie będą chronione przed czynnikami zewnętrznymi i zdrowe. 

  • 0

Nowa pielęgnacja Liding Care od Kemon

kem1311271
Liding Care to nowa linia pielęgnacyjna do włosów, zawierająca stosunkowo niewielką liczbę produktów o dużej skuteczności, opracowana specjalnie dla osób, które pragną bezpiecznych i pewnych, ale również natychmiastowych rezultatów, oraz szybkich i łatwych aplikacji i stosowania.

  • 0

OSiS+ Session Label. Stylizacja sesyjna!

sch1310296
Praca za kulisami pokazów mody, czy sesji zdjęciowych rządzi się własnymi prawami. Efekt ma być szybki i spektakularny. Z myślą o takich sytuacjach Schwarzkopf Professional stworzył nowa linię do stylizacji włosów OSiS+ Session Label. 

  • 0

GAMA WYGŁADZAJĄCA WŁOSY LISS UNLIMITED

lor1310291
Mamy już jesień a tym samym coraz więcej wilgoci za oknem, która sprawia, że włosy się puszą, brakuje im dyscypliny i są trudne w rozczesywaniu. Marka L’Oréal Professionnel prezentuje nowy program przeciwdziałania puszeniu się włosów gamę pielęgnacyjną LISS UNLIMITED. 

  • 0