Damskie czapki futrzane Gena

W związku ze zbliżającą się jesienią i zimą coraz częściej rozglądamy się za jedną z ulubionych części garderoby każdej z nas - czapkami! Od kilku lat zdecydowanie rządzą czapki futrzane. Ich kroje, kolory, ilość modeli i rodzajów wykończeń przyprawiają o zawrót głowy. Jedną z polskich marek, która od kilku lat prężnie się rozwija i z każdym kolejnym sezonem proponuje zupełnie nowe modele w doskonałej jakości jest Gena. To, co znaleźć możemy w ich sklepie to prawdziwe dzieła sztuki.

 

Czapki futrzane — modele, materiały

W ofercie Geny znajduje się ponad 50 modeli damskich czapek. Nie ma zatem opcji, by ktoś nie znalazł idealnego dla siebie modelu. Wszystkie one tworzone są z wielu materiałów, wśród których głównym surowcem pozostaje prawdziwe futro. Znajdziemy tam czapki z futrem lisa, jenota, królika czy szopa, takie, które wykonane są w całości z tego szlachetnego i miękkiego materiału, oraz takie, w których futro stanowi jedynie dodatek wykończeniowy. Ponadto istnieją także czapki wykonane ze skóry licowej oraz skóry owczej, w których futro stanowi jedynie dodatek i element wykończenia. Łączenie materiałów i elementów tego typu sprawia, że mając w rękach czapki Geny, mamy wrażenie obcowania z produktem najwyższej jakości. Produktem luksusowym.

Zalety czapek futrzanych

Czapki futrzane są przede wszystkim bardzo ciepłe. To elementy garderoby, bez której trudno wyobrazić sobie bardzo mroźną zimę. Czapki nie tylko ochraniają przed chłodem czy mrozem, ale także przed silnym wiatrem. Każdy z modeli jest bowiem wyposażony w odpowiednią podszewkę, która w zależności od modelu jest wiskozowa, wełniana bądź polarowa. Dzięki temu nawet największy zmarzluch znajdzie coś dla siebie. Jednak tym, co przemawia najbardziej za futrzanymi czapkami, jest ich wygląd. Gena stawia na oryginalność oraz okazałość. Futro nie jest jedynie drobnym dodatkiem, jest jego głównym elementem. Dzięki temu są to jedyne w swoim rodzaju czapki, które zachwycają od pierwszego spojrzenia.

Z czym i jak nosić futrzaną czapkę?

Czapki z futra są dla każdego i nosić je można w zasadzie ze wszystkim. Pasują zarówno do eleganckich i klasycznych płaszczy, jak i sportowych i casualowych kurtek. Te pierwsze dopełniają, stwarzając wyrafinowany look, te drugie z kolei czynią bardziej nonszalanckimi. Czapka futrzana to coś, o czym warto pomyśleć troszkę inaczej niż kosztownym wydatku, który sprawdzi się jedynie podczas arktycznych mrozów. Te nakrycia głowy sprawdzają się świetnie zarówno jesienią, jak i zimą.

Polecamy ofertę na ciepłe czapki futrzane firmy Gena.pl.