DENIM LOOK - LATO W ODCIENIU NIEBIESKIEGO

Jest niezwykle trwały, wygodny, uniwersalny... a także modny. W tym sezonie jeans powraca w wielkim stylu! I wygląda na to, że będziemy go nosić od stóp do głów!

Jednym ze światowych trendów letniego sezonu jest jeans. Projektanci zachęcają nas do stylizacji total look, czyli noszenia jeansu od stóp do głów. Denimowe spodnie łączymy więc z jeansową koszulą - im więcej tym lepiej! Szczególnie modne w tym sezonie będą fasony oversize, oraz spodnie z wysokim stanem. Wciąż z wąską nogawką, jeansy zestawione z ulubionym T-shirtem i parą pięknych czółenek zawojują ulice. To inwestycja na co najmniej kilka sezonów.

Niebanalnym dodatkiem są także naszywki, hafty i wzory zamieszczane na denimie. Dodadzą uroku prostej stylizacji i sprawią, że nie będzie nudna.

Jeans zadomowił się też wśród sukienek, które nadadzą sylwetce dziewczęcego wyglądu. Mogą być zestawione zarówno w stylizacjach sportowych – w połączeniu z trampkami, jak i w stylizacjach bardziej kobiecych – wystarczą szpilki oraz torebka w wyrazistych kolorach i jesteśmy gotowe na wyjście!