Denimowe szaleństwo - jeans cały czas na topie!

Jest cos takiego w latach 90-tych, że trudno jest przejść obok nich obojętnie. Ówczesny klimat, moda i muzyka do dzisiaj inspirują ludzi na całym świecie. Echa tej wspaniałej epoki można również zaobserwować w kolekcjach wielkich marek w każdym sezonie. Należy zwrócić szczególną uwagę na marki tworzące kolekcje denimowe, bo, jak wiadomo, jeans to materiał, z których uszyte są lata 90-te.

Beverly Hills 90210, Przyjaciele, Cudowne lata, Pełna chata – to tylko niektóre z produkcji, do których chętnie wracamy – nie tylko ze względu na świetną fabułę czy zamiłowanie do nostalgii – seriale z tego okresu to ogromne źródło inspiracji. Dzięki nim możemy poczuć prawdziwy klimat mody lat 90-tych i zaczerpnąć mnóstwo pomysłów. Garściami z seriali z poprzedniej epoki czerpią również modowe marki, które na sezon wiosna-lato 2018 przygotowa cały wachlarz ubrań i dodatków wykonanych z jeansu. Denimowe kurtki, oldchoolowe kroje spodni, jeansowe torby albo buty – to tylko niektóre z inspiracji, które dla Was wybraliśmy.

Jeśli, tak jak my, kochasz lata 90 koniecznie zainspiruj się naszymi propozycjami – z pewnością znajdziesz coś dla siebie.