Herbaciane kompozycje na Dzień Matki od marki Czas na Herbatę

Dzień Matki to święto, o którym nie może zapomnieć żadne dziecko. Wszystkim poszukującym prezentu, który stanowić będzie nie tylko miły podarunek, ale i okazję do spędzenia wspólnych chwil, zapraszamy do sklepów marki Czas na Herbatę. W tym roku znajdziemy w nich, aż trzy herbaciane kompozycje dedykowane mamom „Serce Matki”, „Chwila dla Ciebie” oraz „Owocowa Laguna”, które dodatkowo pakowane są, w powstałe specjalne na tę okazję, eleganckie kartoniki.

 

Wyjątkowe niczym mamy 26 maja to idealna okazja, aby udowodnić mamom jak bardzo ważne są w naszym życiu. Wręczając im  w prezencie wyjątkową herbatę możemy nie tylko mile je zaskoczyć, ale i zaprosić do wspólnego celebrowania ich święta. Takie połączenie stanowi prezent idealny, który  z pewnością zaowocuje porcją miłych wspomnień na kolejne lata. W trosce o zadowolenie wszystkich mam, marka Czas na Herbatę przygotowała trzy autorskie kompozycje zachwycające smakiem oraz aromatem. Pierwsza z nich to „Serce Matki", której bazę stanowi czarna herbata wzbogacona skórką cytryny, cząstkami jabłka oraz malinami. Kombinacja ta sprawia, iż napar smakuje wprost wybornie. Kolejna propozycja to pełna owocowej ferii smaków „Chwila dla Ciebie”. W jej orzeźwiającym suszu ukryte jest połączenie zielonej herbaty Sencha, białej Pai Mu Tan, cząstek ananasa, owoców acai, marakui, a także płatków słonecznika. Ostatni pomysł na podarunek dla mam stanowi nowość - „Owocowa Laguna”. Już pierwszy łyk kompozycji pozwala nam zanurzyć się w głębię delikatnego, a zarazem wykwintnego aromatu zielonej herbaty Sencha, która dodatkowo została urozmaicona masą soczystych akcentów  w postacie: kawałków melona, truskawek, żurawiny, malin, a także złocistymi płatkami słonecznika.
Marka Czas na Herbatę zadbała także o odpowiednią oprawę tego wyjątkowego święta, każda wybrana przez nas herbata zostanie bowiem zamknięta w unikalnym opakowaniu prezentowym z dedykacją.