ILLESTA x RADZKA – moda i vlogosfera łączą siły

5
Kolejna odsłona modowej współpracy, z których znana jest ILLESTA. Tym razem marka połączyła siły z  Magdaleną Kanoniak, stylistką oraz autorką najpopularniejszego modowego wideobloga w Polsce - „Radzka“.

Efektem wspólnych działań jest projekt białej koszuli, stworzony z myślą o kobietach, które poszukują niebanalnych, ale wciąż funkcjonalnych rozwiązań. Luźna koszula z fontaziem perfekcyjnie wpisuje się w aktualne trendy, ale jest też kwintesencją stylu Radzki. Lekko przeskalowany fason z charakterystycznym dla ILLESTA kimonowym rękawem pozwala na wiele możliwości stylizacyjnych. Ozdobą ciekawego kroju jest wiązana kokarda, na której wyhaftowano złote usta, narysowane przez Mateusza Sudę, jednego z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia, z którym marka pracuje od początku powstania.

Chcieliśmy stworzyć uniwersalną białą koszulę, która odzwierciedlałaby obecne tendencje w modzie, ale też uwodziła detalem i nonszalanckim luzem, którego zazwyczaj brakuje klasycznym biurowym fasonom – podkreśla Magdalena Kanoniak.

Do projektu ILLESTA x RADZKA, który miał swoją premierę 20 września, stworzono dedykowaną identyfikację wizualną w postaci metek oraz wszywek, jak również komplementarny lookbook ze zdjęciami Magdaleny Kanoniak. Zdjęcia powstałe w naturalnej miejskiej przestrzeni, jak i sam projekt koszuli, zostały entuzjastycznie przyjęty przez Widzki „Radzki“ oraz Klientki marki.