IRRESISTIBLE PAIRS

Poznaj swoją zapachową parę na Walentynki z Jo Malone London Łączymy nasze najbardziej uwielbiane zapachy. Odnajdź swoją nową power couple i nałóż na siebie to zniewalające połączenie w Walentynki, bądź podaruj je ukochanej osobie. Fragrance Combining™ czyli filozofia łączenia perfum Jo Malone London pozwoli stworzyć zapach, który będzie odzwierciedleniem osobowości oraz pozostawi niezapomniane wrażenie. Każdy z zapachów powstał z połączenia najwyższej jakości składników.


Lime Basil & Mandarin i Wood Sage & Sea Salt
Nazwa pary: Nadmorskie zauroczenie
Słone pocałunki z odrobiną limonki uniesionej morską bryzą stworzą dynamiczne duo, gdy połączysz Lime Basil & Mandarin i Wood Sage & Sea Salt.
Peony & Blush Suede i Wild Bluebell
Nazwa pary: Współcześni romantycy
Przedstawiamy nowa power couple. Ciesz się z flirtu nut kwiatowych przez nałożenie na siebie Peony & Blush Suede i Wild Bluebell.
English Pear & Freesia i Nectarine Blossom & Honey
Nazwa pary: Owocowe szaleństwo
Para stworzona w niebie to, gdy soczyste owoce spotykają się z kwiatami. Połączenie English Pear & Freesia i Nectarine Blossom & Honey tworzy przepyszną, złocistą parę z subtelnym zadziorem.
Jasmine Sambac & Marigold i Wood Sage & Sea Salt
Nazwa pary: Niezwyciężeni kochankowie
Kiedy przyciagają się przeciwieństwa… Spokojny, ciepły I egzotyczny zapach zostaje ożywiony przez orzeźwiającą świeżość. Nałóż razem Jasmine Sambac & Marigold i Wood Sage & Sea Salt i odkryj nową power couple.