Jakie urządzenia możesz kupić do domowego SPA?

Wyróżniony Jakie urządzenia możesz kupić do domowego SPA?

Jesteś kobietą, która nie lubi do końca przepłacać w gabinetach kosmetycznych? A może wolisz samodzielnie zadbać o stan swojej skóry? Jeżeli tak właśnie się dzieje, warto sprawdzić, jakie urządzenia możesz zakupić do domowego SPA! Nie kosztują one wiele – niekiedy tyle samo co jeden zabieg u kosmetyczki, a przecież możesz to użyć wielokrotnie, zapewniając sobie świetny i zdrowy wygląd.

Zacznijmy od skóry – wykonaj samodzielnie peeling kawitacyjny!

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego to rzecz pierwsza, którą polecimy na łamach tego wpisy. Taki skin scrubber pozwala na wykorzystanie go na cztery różne sposoby – przy kawitacji, sonoforezie, oczyszczaniu, a także liftingu. Korzystanie z niego jest jak najbardziej bezpieczne, o ile używamy go w zgodzie z instrukcją obsługi. Pozwala na usunięcie zanieczyszczonej skóry, a także martwego naskórka. Działanie takiego urządzenia do peelingu kawitacyjnego doskonale oczyści skórę, sprawi, że będzie mniej łoju, bakterii i codziennego brudu, który czasami ciężko usunąć tradycyjnymi zabiegami oczyszczającymi.

Ponadto, taki skin scrubber świetnie sprawdzi się w różnych grupach wiekowych. Można walczyć z trądzikiem, pierwszymi zmarszczkami czy wspomagać naturalne procesy, które wraz z wiekiem są coraz trudniejsze dla naszego organizmu. A może powiemy też coś o kosztach? Urządzenie kosztuje dokładnie tyle, ile standardowy zabieg peelingu kawitacyjnego w salonie kosmetycznym (tylko na twarz!), dlatego jak widać – warto zainwestować raz, a używać wielokrotnie!

A teraz zrób sobie sama paznokcie hybrydowe

Kolejnym krokiem w drodze do samodzielności, to wykonywanie manicure hybrydowego. Jak wiadomo, pomalować paznokcie potrafi niemal każdy, dlatego po co wydawać nawet 100 złotych na jednorazową usługę, skoro tyle kosztuje lampa UV i kilka lakierów? Wbrew pozorom, pomalowanie lakierem hybrydowym jest tak samo proste, jak zwykłym, a efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni! Jest to kolejny koszt, którego można uniknąć, jeżeli tylko chce się to zrobić.

A co ze ściąganiem? Można to zrobić na dwa sposoby. Manicure hybrydowy jest wytrzymały, dlatego wymaga mechanicznego usuwania. Zrobisz to za pomocą frezarki do paznokci, która również kosztuje grosze, lub nakładając waciki nawilżone acetonem (zmywaczem do paznokci) na kilka minut. Proste, że z miejsca pokochasz tę metodę i zaczniesz tworzyć realne oszczędności.