Jeans dla niej i dla niego - Nowa kolekcja Cross Jeans

W kolekcjach marki Cross Jeans denim zawsze gra pierwsze skrzypce. Jest to najsilniejszy akcent i zazwyczaj właśnie ten materiał wysuwa się na pierwszy plan przy powstawaniu kolekcji. Nie inaczej jest w sezonie wiosna-lato 2018.

Surowy dark denim to znak rozpoznawczy tego sezonu – w kolekcji Cross Jeans wygląda świetnie zarówno na nim jak i na niej. Proste kroje, linia podkreślona pomarańczową nicią i solidne formy – to wyróżnia propozycje tej marki na tle innych firm. Grubszy materiał wysmukla sylwetkę, ale nadaje też buntowniczego charakteru.

Oprócz wersji ciemnej w kolekcji znajdziemy również klasyczny jeans z przetarciami podkreślającymi sylwetkę. Takie wykończenie będzie idealne dla miłośników i miłośniczek stylu vintage. Z Czym to zestawisz? Postaw na klasykę – biały Tshirt, luźna koszula, ulubione trampki. Prawda jest taka, że klasyczne jeansy możesz założyć do wszystkiego.

Jeśli natomiast nie jesteś fanką jeansowych spodni możesz skusić się na denimową sukienkę, spódnicę mini, albo oldschoolową katanę. Na punkcie jeansu oszaleli wszyscy ze świata mody – Ty również możesz wybrać coś dla siebie.