Jesień w stylu Cajmel

Kiedy szykujemy stylizacje na jesienną pogodą na pewno często mamy dylemat co włożyć, w jaki sposób zestawiać ze sobą ubrania i jakie dodatki wybrać. W takich sytuacjach z pewnością przydałaby się nam czasem pomoc. Taką pomoc znaleźć możemy oczywiście w internecie, a w szczególności obserwując polskie blogerki modowe. Jeśli lubisz klasyczne stylizacje koniecznie sprawdź profil Cajmel.

Cajmel to tak naprawdę Karolina Ościk – założyła swojego bloga prawie dziesięć lat temu. Jest miłośniczką prostoty i minimalizmu. Oprócz popularnych marek często na swoim blogu prezentuje perełki odnalezione w second-handach. Potrafi w niesamowity sposób pokazać prostą stylizację, a każdy zestaw pomimo użycia klasycznych elementów w całości nabiera eteryczności i uroku.

W jej jesiennych stylizacjach często pierwsze skrzypce grają swetry i płaszcze. Karolina często wybiera spodnie o dopasowanym kroju i uwielbia czarne botki. Unika ekstrawaganckich dodatków – woli delikatną biżuterię i ponadczasowe torebki. Kolory, które przeważają na jej blogu to szarość, wszelkie odcienie beżu i oczywiście nieśmiertelna czerń.

Wybraliśmy kilka jej najnowszych stylizacji, którymi warto się zainspirować. Sprawdź jak w ciekawy sposób można pokazać minimalizm i gdzie możesz szukać ubrań w stylu Cajmel.