Julia Dybowska poleca markę Rubin Extensions

Rubin Extensions to marka tworząca wysokiej jakości produkty z naturalnych włosów. Istniejąca na rynku od 2011 firma szwajcarska, zachwyca ciekawymi rozwiązaniami i współpracuje ze stylistami oraz osobami, które chcą zagęścić lub przedłużyć włosy. Wszystkie walory naturalnych włosów od Rubin Extensions doceniła Julia Dybowska, piękna i zmysłowa polska Barbie, jak piszą o niej internauci. Firma zaprosiła Julię do współpracy, której efekty można podziwiać na zdjęciach.

Rubin Extensions proponuje całą paletę rozwiązań, jeśli chodzi o dopinanie i zagęszczanie włosów. Julia Dybowska zaprezentowała podczas sesji trzy różne produkty:  
Premium  włosy Clip In – najnowsza, bezinwazyjna i najszybsza metoda przedłużania włosów. Wystarczy 5 min, aby uzyskać piękną fryzurę, która wygląda naturalnie i nie wymaga specjalnego sprzętu technicznego.

Pasemka keratynowe Premium Line, to rozwiązanie dla pań, które chcą dostosować długość włosów do swoich potrzeb.

Efekt Flat Weft Premium Line – zagęszczanie i przedłużanie włosów dzięki taśmom. Ta metoda pozwala również na dopięcie dokładnie takiej ilości włosów, jaka jest potrzebna.
Niezwykłe efekty, jakie uzyskała Julia Dybowska po zastosowaniu produktów z Linii Premium marki Rubin Extensions widać na zdjęciach. Włosy są naturalne, a bogata paleta barw pasemek zapewniła stylistom dobranie ich dokładnie do koloru włosów Julii.