KOSMOPOLITYCZNA, KOLOROWA I LŚNIĄCA - SWATCH PRZEDSTAWIA KOLEKCJĘ JESIEŃ-ZIMA 2018

Najnowsza kolekcja Jesień-Zima łączy historię i odległą przyszłość, udowadniając, że reinterpretacja to najlepsza forma innowacji. Nowe modele rozbudzają wyobraźnię i zmysły. Trzy zróżnicowane linie łączą kosmopolityczne trendy z lokalnym rzemiosłem, intensywne kolory z prostymi wzorami i delikatny styl z wyraźnym elementami. W efekcie powstała radosna i wielobarwna kolekcja.

 

W czasach globalizacji świat jest na wyciągnięcie ręki, a linia Worldhood doskonale to podkreśla. W różnorodny sposób interpretuje tę koncepcję na nadgarstku za pomocą zaawansowanych technik. W kolekcji znajdziemy inspiracje: archiwami światowej sławy muzeów,  robótek ręcznych, czy wzorami graficznymi zaczerpniętymi prosto z biura architekta.

Więcej koloru, więcej radości, więcej fantazji. Think Fun w pełni oddaje DNA marki Swatch. Kolory, kształty i paski tworzą energetyczne wzory. Wyraziste style doskonale współgrają z prostymi formami. Urzekające kamienie Swarovskiego nadają zegarkom utrzymanym w subtelnej kolorystyce elegancki urok. Natomiast przypinki i łatki zdobią pasek nawiązujący wyglądem do dżinsów.

Czerwony dywan już czeka na linię Deep Wonder, która urzeka intensywnością kolorów i zapewnia blask także nocą. Bogate kolory łączą się z wysokiej jakości materiałami oraz lśniącymi kryształkami. Modele Deep Wonder z pewnością olśnią każdego!