L’APERITIVO ITALIANO – włoskie aperitivo czas zacząć!

Kulisy sesji najnowszej kampanii SABRINY PILEWICZ z finalistą Top Model – Jakobem Koselem!


 
Włoskie życie to kwintesencja radości i prawdziwa celebracja codziennych przyjemności, szczególnie przy słynnym włoskim aperitivo – koktajlu nie tylko pobudzającym apetyt, ale przede wszystkim będącym wyjątkowym pretekstem do spotkań i spędzania czasu w doborowym towarzystwie. Właśnie w tym duchu powstała nowa kolekcja projektantki SABRINY PILEWICZ - L’APERITIVO ITALIANO, która jest efektem kontynuacji współpracy projektantki z marką MARTINI.
 
Zainspirowana atmosferą włoskiego aperitivo w stylu MARTINI - TONIC oraz młodzieńczą witalnością i radością życia, Sabrina Pilewicz zaprojektowała pierwszą w historii marki kolekcję plecaków – PINEROLO, RIVOLI oraz TORINO, dedykowaną nie tylko Paniom, ale także Panom.  Właśnie dlatego w kampanii L’APERITIVO ITALIANO oprócz modelki – Weroniki Spyrki, wystąpił także finalista programu TOP MODEL – Jakob Kosel.

Oboje stanęli przed obiektywem słynnego Instagramera, youtubera i fotografa lifestylowego - Wujaszka Liestyle - Michała Wilczewskiego. Sesja odbyła się na ulicach Turynu, w słynnej Martini Cafe Torino, która jest energetyczną mieszanką historii i nowoczesności oraz w Pessione, w muzeum Casa di Martini.