LEGO CITY na urodziny w Sadybie!

Już w najbliższy weekend, 9 i 10 września, w Sadybie Best Mall gratka dla małych i dużych – impreza LEGO CITY Tajny Agent. Klienci Sadyby będą grać m.in. w Gwiezdne Wojny, Jurassic World czy Batmana. W tenże weekend Sadyba, jedna z ulubionych galerii warszawiaków, obchodzi 17 urodziny.

W dniach 9 i 10 września, w godzinach 11:00 – 19:00, w CH Sadyba Best Mall w Warszawie odbędzie się impreza LEGO CITY Tajny agent, przeznaczona dla dzieci, choć rodzice i inni dorośli także świetnie będą się bawić. Takiej imprezy urodzinowej w Sadybie jeszcze nie było. W trakcie wydarzenia będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w najnowszy tytuł LEGO CITY Tajny agent, a także w LEGO Worlds, LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, LEGO Harry Potter Collection, LEGO Marvel’s Avengers, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO. Będzie turniej z nagrodami, strefa wolnego grania oraz atrakcje dla najmłodszych i dużo zabawy dla wszystkich.

LEGO CITY Tajny agent: 9 i 10 września, w godzinach 11:00 – 19:00, w CH Sadyba Best Mall w Warszawie. Świetna zabawa dla całej rodziny! Wstęp jest bezpłatny.