Idealny odpoczynek? Tylko w SPA!

Ten, kto szuka maksymalnej dawki odprężenia po pracy, powinien pomyśleć o spędzeniu choć jednego weekendu w ośrodku wypoczynkowym. Oprócz dogodnych warunków lokalowych i wymarzonej lokalizacji nie powinno tam zabraknąć atrakcyjnych propozycji na spędzenie wolnego czasu.

  • 0

PRZEBARWIENIA, NACZYNKA, ROZSZERZONE PORY… ROZPRAW SIĘ Z NIMI RAZ NA ZAWSZE!

Przebarwienia, naczynka i rozszerzone pory – to częste problemy, z którymi zwracają się pacjenci do klinik medycyny estetycznej. Jest mnóstwo zabiegów, które można wykonywać w okresie wakacyjnym. Są jednak zabiegi, które zaleca się wykonywać jesienią i zimą, gdy promienie słoneczne nie są tak mocne jak latem. Razem z dr Aleksandrą Jagielską ze Sthetic Klinika dr Jagielskiej opowiadamy o zabiegach, które warto wykonać wczesną jesienią.

  • 0

Sprawdź 3 najpopularniejsze rodzaje ekspresów do kawy

Żeby przygotować przepyszną kawę w domowych warunkach potrzebujemy naprawdę dobrego ekspresu do kawy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli o różnych funkcjach. Różnorodność opcji może nas przyprawić o zawrót głowy. Jaki sprzęt kupić, aby spełnił nasze oczekiwania? Sprawdź trzy najpopularniejsze rodzaje ekspresów do kawy i wybierz swój typ!

  • 0

Piękne, delikatne kolczyki dla dziewczynki

Dziecięca biżuteria nie jest już kategorią niszową i coraz częściej pojawia się na witrynach sklepów jubilerskich, jako dedykowany dział dla najmłodszych modnisi. Dziecięce świecidełka wyznaczają swoje trendy, które w niczym nie odbiegają od kolekcji poświęcanych dorosłym, stanowiąc miniaturowy wymiar luksusu i elegancji.
  • 0

ROZSZERZONE PORY – JAK Z NIMI WALCZYĆ?

Rozszerzone pory to zmora wielu kobiet, a także niejednego mężczyzny. Najczęściej są cechą dziedziczną, więc nie mamy wpływu na ich powstawanie. Co innego, jeśli chodzi o możliwości radzenia sobie z problemem – w tej kwestii mamy dziś na szczęście coraz bardziej skuteczne metody.

  • 0

Jak wyleczyć przebarwienia?

Przebarwienia to złożony problem estetyczny. Są trudne do wyleczenia, między innymi dlatego, że nie ma jednego typu przebarwień. O sposobach walki z tą przypadłością rozmawiamy z doktorem Markiem Wasilukiem, założycielem warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium, jedynym Polakiem z dyplomem MSc Aesthetic Medicine University of London.

  • 0

Zapach perfum, a kolor butelki

Zapewne osoby, które na co dzień sporo obcują z zapachami, zauważyły pewną korelacją. Otóż producenci perfum i wód toaletowych z reguły pewne typy zapachów zamykają w buteleczkach w określonym kolorze. Dzięki temu, zanim powąchamy płyn, wiemy jakiego aromatu możemy się spodziewać. Jeżeli Ty też chcesz znać zapach po zerknięciu na opakowanie, zapoznaj się z naszą krótką ściągawką.
  • 0

Kultura biegania z muzyką w tle. Ulubione utwory siłą motywacji

Zapach jesieni unosi się już w powietrzu. Dla wielu biegaczy jest to idealna pora na bicie życiowych rekordów na ulubionych dystansach. Poprawa indywidualnych osiągnięć jest możliwa jedynie dzięki regularnym przygotowaniom, które wymagają konsekwencji, żelaznej dyscypliny i motywacji na odpowiednim poziomie. Jednym z elementów pozwalających znaleźć entuzjazm do podjęcia wysiłku jest muzyka, wyzwalająca pozytywne emocje oraz ułatwiająca realizację nawet najbardziej żmudnego treningu.

  • 0

Koniec lata – idealny czas na holistyczną bioregenerację skóry!

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym i nieuniknionym. Szczególnie mocno odczuwamy ten fakt kiedy sezon urlopowy dobiega końca. Czasu cofnąć nie można, ale można poprawić wygląd i jakość naszej skóry. Aby po urlopie wyglądała na wypoczętą warto postawić na holistyczną bioregenerację. Na czym polega taka terapia? Zapraszamy do rozmowy ze specjalistami, którzy w swoich praktykach mają z nią do czynienia na co dzień.

  • 0