Kilogramy zniknęły, a problem pozostał?

Właśnie udało Ci się zmienić styl życia – zdrowo się odżywiasz, uprawiasz regularnie sport, po ciężkich początkach, Twoja waga wreszcie potwierdziła, że to co robisz jest warte wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Czujesz euforię i motywację do dalszego działania, wyglądasz lepiej, ale… choć tłuszcz zniknął i waga zmalała to pewien problem pozostał – zwiotczała skóra.

  • 0

Jak promieniowanie słoneczne wpływa na naszą skórę

Chyba Wszyscy kochamy słońce, jednocześnie większość z nas ma już świadomość, dlaczego nie powinniśmy wystawiać się na nie bez umiaru i odpowiedniej ochrony. Przyspieszone starzenie skóry i pojawianie się zmarszczek to dwa pierwsze z brzegu przykłady, które szybko „ściągają na ziemię” amatorów opalania. Jeszcze do niedawna uważano, że to tylko promieniowanie UV ma destrukcyjny wpływ na stan naszej skóry, tymczasem okazuje się, że również inne rodzaje fal słonecznych źle na nią oddziałują. W tym artykule znajdziecie informacje o tym, jakiego jeszcze promieniowania powinniście się wystrzegać!

  • 0

Poradnik, co spakować do torby na siłownię

Moda na fit lifestyle zatacza coraz szersze kręgi! Czytamy blogi o takiej tematyce, świadomie podchodzimy do kwestii żywieniowych, ale także chętniej korzystamy z zajęć na siłowni. Jak się do nich przygotować i o czym nie zapomnieć, pakując torbę na trening?

  • 0

Jak zaprojektować modny i funkcjonalny pokój dla nastolatka?

Będąc nastolatkiem należy zmagać się z różnymi problemami i zadaniami. Burza hormonalna w połączeniu z nieodpartą potrzebą eksperymentowania kreuje gusta młodzieży. A zatem, przestrzeń, jaką zajmuje, musi być jak najbardziej uniwersalna, aby jej późniejsza modyfikacja mogła zmieniać się wraz z użytkownikiem. Bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Pierwszą decyzją jest kupno mebli dla młodzieży. Z jednej strony funkcjonalnych, z drugiej zaś atrakcyjnych wizualnie.

  • 0

Ślubny poradnik prezentowy home&you

Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem zaślubin w Polsce. Piękna aura, wciąż długie i ciepłe wieczory oraz magiczne ‘r’ w nazwie miesiąca, zachęcają Młodych to powiedzenia sobie ‘tak’. Podczas gdy przyszli nowożeńcy wkładają serce w organizację przyjęcia, goście stają przed dylematem, jaki prezent sprawi Młodej Parze największą radość.

  • 0

Niezwykła moc światła.

Czy światło może odmładzać i leczyć? Wszyscy znamy pozytywny wpływ światła słonecznego na samopoczucie. Zimą z utęsknieniem czekamy na letnie miesiące, kiedy dzień jest długi. Mieszkańcy państw o wysokim poziomie nasłonecznienia statystycznie są bardziej szczęśliwi od pozostałych. Przebywanie na słońcu sprawia, że osoby z problemami skórnymi zauważają poprawę stanu ich cery, a te cierpiące na depresję czują się zdecydowanie lepiej. Dlaczego światło jest tak ważnym elementem naszego życia? Jak można w pełni wykorzystać jego moc?

  • 0

Diamenty są nie tylko piękne, ale również drogocenne

Inwestowanie to wyraz odpowiedzialności i świadomości finansowej. Nie sztuką jest oszczędzać i po wielu latach cieszyć się jakimś procentem odłożonych do skarpety pieniędzy. Sztuką jest umiejętne inwestowanie wszelkiego rodzaju nadwyżek finansowych w produkty, które nie stracą na swojej wartości a wręcz z biegiem czasu mogą stać się jeszcze bardziej drogocenne.

  • 0

Sposób na idealny podbródek

Podwójny podbródek to utrapienie wielu kobiet i mężczyzn. Przypadłość ta dodaje nam lat, dodaje także kilogramów i jest przyczyną estetycznego dyskomfortu, o kompleksach nie wspominając. Nie tylko upływ czasu ma tutaj kluczowe znaczenie. Istotne jest także to, jak dbamy o ten rejon naszego ciała.

  • 0