Ciało doskonałe, czyli efekt Photoshopa w zasięgu ręki

Na początku warto podkreślić, że rozstępy dotyczą większości kobiet. Dlatego też na rynku jest coraz więcej możliwości ich usunięcia. Wzrost popularności sportów siłowych spowodował, że również coraz więcej mężczyzna ma rozstępy. Skąd biorą się rozstępy i w jaki sposób skutecznie się ich pozbyć?

  • 0

Zdrowotne dolegliwości po porodzie naturalnym – czy jest na nie sposób?

Nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, utrata jędrności skóry – o tych problemach zdrowotno-estetycznych najczęściej wspomina się w kontekście porodu. Tymczasem kobiece ciało musi zmagać się z o wiele poważniejszymi dolegliwościami związanymi ze sferami intymnymi, takimi jak rozluźnienie tkanek pochwy i nietrzymanie moczu. Co jest ich przyczyną? Czy można sobie z nimi poradzić? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej.

  • 0

Wejdź w nowy rok ze szczupłą sylwetką

Nowy rok to dla większości z nas okazja do dokonania zmian w swoim życiu – statystyki wskazują, że nawet 55% Polaków deklaruje noworoczne postanowienia. Najpopularniejsze obietnice od lat pozostają niezmienne – wśród nich króluje wyszczuplenie sylwetki. Okazuje się jednak, że tylko 8% osób realizuje swoje postanowienia. Jeśli do tej pory ten problem dotyczył także Ciebie – sprawdź, co możesz zrobić, by skutecznie zrzucić zbędne kilogramy.

  • 0

Zbędne kilogramy po świętach? SOS!

Święta, święta... Czekamy na nie z utęsknieniem, by oddać się błogiemu nicnierobieniu i jedzeniu pysznych potraw. Ale ktoś wyżej źle to zorganizował. Tuż po świątecznych uniesieniach jest Sylwester i karnawał. Istnieje spore ryzyko, że nie wciśniemy się w wybraną na tę okazję suknie z cekinami. Nie chcemy Cię zachęcać do katorżniczych detoksów, ale warto byś wiedziała, że można temu zaradzić. Pytamy eksperta jak

  • 0

Monitor aktywności czy zegarek – co wybrać?

Spieszymy się. Wciąż gdzieś się spieszymy. Mimo postępu komunikacji, pomimo tego, że poruszamy się szybkimi środkami lokomocji, mknącymi samochodami, samolotami, wciąż mamy mało czasu - zbyt mało. I wciąż się spóźniamy. Na domiar wszystkiego wydaje się, że czas się kurczy. Że nie tylko mały go mało, lecz wręcz coraz mniej. Na pracę, na odpoczynek, na... Życie. Żyjemy w pędzie, aktywnie - to znak naszych czasów.

  • 0

Jak w naturalny sposób pozbyć się rozstępów po ciąży?

Nawet 60% kobiet po urodzeniu dziecka zmaga się z problemem nieestetycznych rozstępów. Na początku mają postać czerwonych lub różowych pręg, z czasem bledną – pozostają jednak widoczne. Najczęściej powstają na brzuchu, biodrach, pośladkach i piersiach. Dla wielu kobiet stają przyczyną poważnych kompleksów. Na szczęście istnieją skuteczne naturalne sposoby na pozbycie się rozstępów!

  • 0

„Polki nie chcą starzeć się z godnością”

Kobiety z Europy Wschodniej znane są z tego, że zawsze starały się dbać o swój wygląd. Nawet kiedy czasy były ciężkie, one ambitnie stawały na wysokości zadania. Tak jest do dziś – coraz szerzej dostępna medycyna estetyczna jest dużo bardziej popularna w Polsce, niż w niektórych krajach Europy Zachodniej. Dlaczego więc Polki tak chętnie korzystają z zabiegów? Na te i inne pytania odpowiedziała Kalina Ben Sira, założycielka sieci Klinik La Perla.

  • 0

Wybieranie butów z namysłem

Wiele osób wybierając w sklepie obuwie, ma nadzieję, że kupowane przez nich buty będą na tyle wytrzymałe, iż będą starczać na kilka sezonów. Niestety w dobie korzystania przez producentów z gorszych materiałów do produkcji rzadko jest taka możliwość, ale oczywiście sposób, w jaki dba się o buty, ma również ogromne znaczenie. W cieplejsze pory roku nie ma to większego znaczenia, jednakże buty na uszkodzenia najbardziej narażone są w mroźniejsze dni, szczególnie te, które wykonane są z naturalnych materiałów. Dlatego przed tym wyjątkowym okresem w czasie roku, powinno się zastanowić jak dbać o skórzane buty zimą.

  • 0