Jak zaprojektować modny i funkcjonalny pokój dla nastolatka?

Będąc nastolatkiem należy zmagać się z różnymi problemami i zadaniami. Burza hormonalna w połączeniu z nieodpartą potrzebą eksperymentowania kreuje gusta młodzieży. A zatem, przestrzeń, jaką zajmuje, musi być jak najbardziej uniwersalna, aby jej późniejsza modyfikacja mogła zmieniać się wraz z użytkownikiem. Bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych. Pierwszą decyzją jest kupno mebli dla młodzieży. Z jednej strony funkcjonalnych, z drugiej zaś atrakcyjnych wizualnie.

  • 0

Ślubny poradnik prezentowy home&you

Sierpień jest najbardziej popularnym miesiącem zaślubin w Polsce. Piękna aura, wciąż długie i ciepłe wieczory oraz magiczne ‘r’ w nazwie miesiąca, zachęcają Młodych to powiedzenia sobie ‘tak’. Podczas gdy przyszli nowożeńcy wkładają serce w organizację przyjęcia, goście stają przed dylematem, jaki prezent sprawi Młodej Parze największą radość.

  • 0

Niezwykła moc światła.

Czy światło może odmładzać i leczyć? Wszyscy znamy pozytywny wpływ światła słonecznego na samopoczucie. Zimą z utęsknieniem czekamy na letnie miesiące, kiedy dzień jest długi. Mieszkańcy państw o wysokim poziomie nasłonecznienia statystycznie są bardziej szczęśliwi od pozostałych. Przebywanie na słońcu sprawia, że osoby z problemami skórnymi zauważają poprawę stanu ich cery, a te cierpiące na depresję czują się zdecydowanie lepiej. Dlaczego światło jest tak ważnym elementem naszego życia? Jak można w pełni wykorzystać jego moc?

  • 0

Diamenty są nie tylko piękne, ale również drogocenne

Inwestowanie to wyraz odpowiedzialności i świadomości finansowej. Nie sztuką jest oszczędzać i po wielu latach cieszyć się jakimś procentem odłożonych do skarpety pieniędzy. Sztuką jest umiejętne inwestowanie wszelkiego rodzaju nadwyżek finansowych w produkty, które nie stracą na swojej wartości a wręcz z biegiem czasu mogą stać się jeszcze bardziej drogocenne.

  • 0

Sposób na idealny podbródek

Podwójny podbródek to utrapienie wielu kobiet i mężczyzn. Przypadłość ta dodaje nam lat, dodaje także kilogramów i jest przyczyną estetycznego dyskomfortu, o kompleksach nie wspominając. Nie tylko upływ czasu ma tutaj kluczowe znaczenie. Istotne jest także to, jak dbamy o ten rejon naszego ciała.

  • 0

Odmładzanie latem

Latem nie wskazane jest wykonywanie wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, a to za sprawą występowania mocnego promieniowania słonecznego, którego działanie wiąże się z ryzykiem powstawania przebarwień i zaburzeń gojenia. Nie można więc decydować się na zabiegi, które mocno podrażniają skórę. Co jednak, jeśli zależy nam w tym czasie na jej widocznym odmłodzeniu i odświeżeniu?

  • 0