Skóra wrażliwa – jak o nią dbać?

Twoja skóra bardzo łatwo ulega podrażnieniom, ma skłonności do alergii, a każda zmiana pogody odbija się na jej wyglądzie? Bez wątpienia mamy tu do czynienia z cerą wrażliwą, która wymaga szczególnej pielęgnacji. Jak powinna przebiegać?

  • 0

Krótki przewodnik po świecie brylantów - co musisz wiedzieć, by dobrze wybrać?

Nie od dziś wiadomo, że brylanty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet. Biżuteria z brylantami to synonim nie tylko luksusu, ale również klasy i elegancji. Dyskretna w ciągu dnia, wieczorem natomiast bardziej wyrazista i elegancka, pasuje każdej kobiecie, niezależnie od tego, czy występuje w formie pierścionka, naszyjnika bądź łańcuszka. Warto jednak pamiętać, że brylanty mają specyficzne właściwości, dzięki którym w łatwy sposób można odróżnić je od zwykłych cyrkonii. Oczywiście, decydując się na zakup brylantowej biżuterii, musimy być przygotowane na wydanie niemałej sumy, dlatego przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z kilkoma najważniejszymi faktami, dzięki którym unikniemy wydania zbyt wygórowanej kwoty i wybierzemy najbardziej szlachetne brylanty. Co musimy zatem wiedzieć o tych pięknych kamieniach?

  • 0

Pełna blasku

Stan skóry to element wyglądu, na który zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Rozświetlona, o wyrównanym kolorycie sprawia, że prezentujemy się młodziej i radośniej. Niestety nie każda z nas może cieszyć się taką cerą. Czy istnieją sposoby, aby to zmienić?

  • 0

Zostań fit mamą w gwiazdorskim tempie! Pytamy eksperta, czy to możliwe!

Rok 2017 był wyjątkowo... płodny. Choć jeszcze się nie skończył, ze wstępnych podsumowań wynika, że świat gwiazd odnotował najwyższy odsetek ciąż. Natalia Siwiec, Kylie Jenner, Ania Lewandowska, czy nawet księżna Kate - to tylko niektóre sławy, które tego roku zostały mamami. Co ciekawe, w ich ślady poszło mnóstwo polskich kobiet. Bycie mamą stało się trendy! Ale... fit mamą. A ciąża i to, jak zmienia ciało nie jest już tak baśniowe, jak próbują sprzedać nam media. Co zrobić, by dołączyć do grupy zadbanych mam i cieszyć się atrakcyjnością z maluchem u boku? Zdradza dr Urszula Brumer, właścicielka Kliniki Medycyna Młodości

  • 0

Piękno bez tabu

Zabiegi poprawiające wygląd i funkcjonowanie miejsc intymnych zyskują na popularności. To efekt dynamicznego rozwoju ginekologii estetycznej i rosnącej świadomości kobiet – chcemy jak najdłużej być sprawne i atrakcyjne, w każdy możliwy sposób. Dr Aleksandra Jagielska, właścicielka Kliniki Sthetic, wyjaśnia, jakie możliwości w tej dziedzinie zapewnia współczesna medycyna estetyczna.

  • 0

Szczupła i zgrabna przez cały rok!

Jesteś jedną z kobiet, dla których sezon bikini to utrapienie, i z radością witasz jesienne chłody, dzięki którym łatwiej ukryć nadprogramowe kilogramy? Zamiast tuszować niedoskonałości sylwetki, popracuj nad nią. Jeśli zależy Ci na długotrwałym wymodelowaniu ciała, już teraz zacznij się o to starać!

  • 0

Najlepsze zabiegi kosmetyczne na twarz

Każda kobieta może być piękna i atrakcyjna, wystarczy tylko, że odpowiednio o siebie zadba. Lecz nie każda z nas potrafi to zrobić samodzielnie. Na szczęście przychodzą nam z pomocą świetnie wykwalifikowane kosmetyczki i doskonale wyposażone gabinety kosmetyczne. Oto najlepsze zabiegi kosmetyczne na twarz, które przywrócą Ci młody, piękny wygląd.

  • 0

Kolagen – czy naprawdę działa?

Kolagen można zdefiniować jako materiał, z którego powstaje młodość – jest cennym sojusznikiem w każdej strategii przeciwstarzeniowej. W ostatnim czasie opanował rynek urodowy - począwszy od zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów kolagenowych, przez suplementy diety, maseczki, kremy, aż po shoty kolagenowe w wybranych restauracjach. Jak korzystać z kolagenu aby przyniósł najlepsze rezultaty i sprawił, że skóra odzyska młodość i blask?

  • 0

Skuteczne metody usuwania trądziku

Trądzik to zaburzenie funkcjonowania skóry, które dotyka nie tylko młodych ludzi w wieku nastoletnim, ale także osoby dorosłe. Jest to poważny defekt kosmetyczny, który szpeci wygląd twarzy i odbiera pewność siebie i radość życia. Może negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie i sposób postrzegania osoby nim dotkniętej. Jak skutecznie radzić sobie z trądzikiem?

  • 0