Jak zachować świeżość i wygrać z potem?

pre1605251
Dbasz o higienę, używasz antyperspirantów, dezodorantów i brokerów, a mimo to trudno jest Ci czuć się komfortowo? Problem tkwi w nadaktywności gruczołów potowych czyli nadpotliwości. Nie jesteś na nią skazana, medycyny estetyczna znalazła na nią skuteczne sposoby.

  • 0

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej – obalamy tabu

com1605251
W ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn trafia do gabinetów medycyny estetycznej. O ile kobiety już od lat śledzą w prasie i Internecie nowinki na temat zabiegów odmładzających tak w przypadku mężczyzn to zainteresowanie jest dużo mniejsze.

  • 0

Wygodnie i nowocześnie. Kuchnia w wersji smart

haf1605231
Co zrobić, by kuchnia była inteligentna? Z pewnością warto wybrać rozwiązania z pogranicza elektroniki i domowej automatyki. Kluczem do domu przyszłości są m.in. nowoczesne okucia.

  • 0

Znamy tajemnice wyglądu gwiazd!

pr160523
Salma Hayek, Eva Longoria, Victoria Beckham, Khloé Kardashian - to gwiazdy, które otwarcie przyznają się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Dowiedz się, na czym polega tajemnica ich wyglądu. Bądź piękna tak jak one!

  • 0

Błędy w pielęgnacji, na których cierpią Twoje włosy

whi1606023
Piękna, bujna fryzura to jeden z największych atutów kobiecej urody, dlatego zwykle poświęcamy wiele uwagi, aby nasze włosy były lśniące, zdrowe i zadbane. Jednak, by cieszyć się atrakcyjną czupryną, nie musimy wydawać fortuny na specjalistyczne kosmetyki i zabiegi fryzjerskie. Czasami wystarczające okazuje się wyeliminowanie szkodliwych dla włosów nawyków. Jeżeli mimo Twoich starań i stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż zmagasz się z przetłuszczającymi, wypadającymi lub suchymi włosami, być może popełniasz błędy w ich domowej pielęgnacji. Przedstawiamy najpowszechniejsze z nich.

  • 0

Modne zabiegi, fryzury i kolory włosów. Zapewnij swoim włosom piękny wygląd i żyj w zgodzie z trendami!

whi1606022
Kolor włosów, rodzaj fryzury oraz ogólna kondycja włosów mają bardzo duże znaczenie dla naszego wyglądu. Odpowiednio dobrany kolor włosów jest w stanie poprawić wygląd naszej cery, właściwa fryzura może zatuszować nielubiane przez nas kształty twarzy, zaś prawidłowa pielęgnacja pomoże uzyskać nam zadbany i atrakcyjny wygląd włosów. Jednak nie możemy zapominać również o tym, że moda dotycząca pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów lubi się zmieniać, dlatego przed wyborem konkretnych zabiegów fryzjerskich warto zorientować się, co mówią na ten temat ogólnoświatowe trendy. Podpowiadamy zatem, na jakie kolory włosów, fryzury i zabiegi pielęgnacyjne warto zwrócić szczególną uwagę!

  • 0

CO ZROBIĆ, ABY ZACHOWAĆ MŁODY WYGLĄD NA DŁUŻEJ?

com160516
Młody wygląd kojarzony jest z atrakcyjnością, a idealnie gładka, pełna blasku skóra twarzy bez śladów zmarszczek to marzenie każdej kobiety. Obecne na rynku dostępnych jest bardzo wiele kuracji przeciw starzeniu się skóry – zaczynając od odpowiednio zbilansowanej diety przez kremy, zastrzyki aż po nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej.

  • 0

Kenzo - marka luksusowa dla wymagających

whi160530
Dobra luksusowe z roku na roku są coraz bardziej popularne. Choć wiele marek jak sinusoida, falami przeżywa swój złoty czas, to  zawsze powracają do łask. Taka historia spotkała również dom mody KENZO, który po kilku latach wycofania zatrząsł na nowo rynkiem modowym.

  • 0