Rurki - spodnie uniwersalne

whi160523
Mimo, że projektanci co sezon ogłaszają zmierzch starych i nadejście nowych trendów, są pewne ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody. Należą do nich dżinsy rurki. Warto je mieć niezależnie od pory roku, bo stanowią one podstawę każdej garderoby. Oto kilka niezbitych argumentów, dlaczego warto kupić takie spodnie.

  • 0

Naturalne sposoby na młodą skórę

com160513
Jędrna, elastyczna i rozświetlona skóra to dla większości z nas synonim młodości. Zachowanie takiego wyglądu jak najdłużej lub odzyskanie go po latach to cel, do którego dąży wiele kobiet. W jego osiągnięciu często przeszkadza nam brak wytrwałości lub strach przed inwazyjnymi zabiegami, które wiążą się z bólem i długim okresem rekonwalescencji. Na szczęście istnieją sposoby na naturalne i skuteczne ujędrnienie skóry. O czym mowa?

  • 0

Zmarszczki od A do Z

cam160511
Upływający czas, stres, niezdrowy tryb życia – to tylko niektóre z czynników przyczyniających się do powstawania zmarszczek. Utrata elastyczności oraz osłabienie tkanki podskórnej są pierwszą oznaką rozpoczynającego się procesu starzenia, który postępuje inaczej dla każdego obszaru twarzy. Wczesna i odpowiednia profilaktyka oraz odpowiednie działania stymulujące skórę, mogą w znacznej mierze zredukować powstawanie zmarszczek.

  • 0

Jak dobrać pasek do damskiej garderoby?

whi160516
Wbrew pozorom pasek odgrywa w całej stylizacji ubioru dość znaczącą rolę. Spełnia nie tylko funkcję praktyczną – podtrzymuje na biodrach nieco większe spodnie lub luźniejszą spódnicę, ale także stanowi, tak samo, jak torebka czy buty, ważny dodatek do stroju. Modeluje sylwetkę, podkreślając często talię, jak w przypadku płaszczy czy kurtek, ale nierzadko jest noszony jedynie jako ozdoba i dopełnienie całej stylizacji. Jakimi regułami kierować się przy wyborze damskiego paska? Do czego powinien on pasować? Kiedy założyć pasek wąski, a kiedy szeroki? Oto cenne wskazówki.

  • 0

Gładkość lasera – o włos od ideału

fas160511
To już ostatni dzwonek, aby skorzystać z depilacji laserowej i latem zachwycać gładkim ciałem. Eksperci rozprawiają się z najpopularniejszymi faktami i mitami na temat epilacji.

  • 0

Bielizna damska na każdą okazję

whi160509
Wybór bielizny damskiej w sklepach jest ogromny, co jednak nie znaczy, że wszystkie modele są równie chętnie wybierane przez kobiety. Okazuje się bowiem, że wiele z nich nie do końca wie, na jakie okazje należy nosić daną bieliznę – i nie chodzi tutaj wyłącznie o gust, ale również o wygodę i doskonały wygląd w każdych okolicznościach.

  • 0

Kosmetolog radzi: Opanuj cellulit, zanim on opanuje Ciebie

tok160427
Temat znienawidzonego przez kobiety (i na szczęście często całkowicie niezauważalnego przez mężczyzn) cellulitu powraca wraz z pierwszymi promieniami słońca niczym jaskółki, zwiastujące wiosnę. Im bliżej wakacji, tym bowiem większy popłoch wśród płci pięknej i powracające jak mantra pytanie – co z TYM zrobić?!

  • 0

Wiosna w górach. Jak zachować się na szlaku?

lab1604195
Temperatura rośnie, śnieg znika ze szlaków – to znak, że w góry zawitała wiosna. Nie marnujemy czasu i ruszamy na wyprawę! Ważne, by do pierwszego wiosennego wyjścia dobrze się przygotować.

  • 0