Idealne ciało – czy to w ogóle możliwe?

Cellulit, rozstępy, zbędne kilogramy – znasz te problemy? Jeśli tak jak większość kobiet borykasz się przynajmniej z jednym z nich na pewno wiesz, jak trudna to walka. Osiągniecie wymarzonego celu nie będzie łatwym zadaniem, ale jest możliwe. W jaki sposób?

  • 0

Bielizna damska na specjalne potrzeby

Bielizna damska pozwala podkreślić atuty sylwetki, zdobyć zainteresowanie mężczyzn i utrzymać je także po ślubie i po pojawieniu się dzieci.

  • 0

Deska do prasowania - czym się kierować przy jej zakupie?

Deski do prasowania to bardzo ważny element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Pozwalają ona na bardzo dokładne wygładzenie ubrań, obrusów, pościeli i innych materiałów, które ulegają gnieceniu się w trakcie prania lub długotrwałego przechowywania w szafie. Takie deski różnią się między sobą kilkoma istotnymi parametrami. Przed ich zakupem warto to sprawdzić, by wybrać produkt, który będzie idealnie dostosowany do potrzeb.

  • 0

Chirurgia plastyczna, czyli szycie na miarę

Ciało kobiety nieustannie się zmienia: okres dojrzewania, macierzyństwo, wreszcie coraz bardziej widoczne oznaki starzenia się. Utarta jędrności skóry brzucha czy zmieniająca się struktura biustu to problemy, które najczęściej kierują kobiety do specjalistów. O tym, w jaki sposób można przywrócić atrakcyjny wygląd tych najbardziej newralgicznych części ciała, rozmawiamy z dr. Maciejem Kulickim, chirurgiem plastykiem.

  • 0

Masz liczne przebarwienia? Zobacz, jak zadbać o cerę!

O ile piegi zaliczane są już do pozytywnych zmian na naszej skórze, tak przebarwienia wciąż stanowią problemem, z którym boryka się wiele kobiet. Przejawiają się one najczęściej w postaci niezbyt estetycznych plam i znamion w jaśniejszym bądź ciemniejszym kolorze. Powstają głównie w miejscach narażonych na silne działanie promieni słonecznych, czyli na twarzy, dłoniach, przedramionach, ramionach, szyi czy dekolcie. O ich pozbyciu się marzy wiele kobiet, które każdego dnia starają się ukrywać przebarwienia i plamy pod sporą warstwą fluidu. Jak zadbać o cerę z przebarwieniami? Jak zwalczyć nierówny kolor skóry? Poznaj poniższe wskazówki i zacznij fachowo walczyć z przebarwieniami!

  • 0

4 kroki do ukojenia skóry jesienią

Jesień to czas kiedy nasza skóra potrzebuje najwięcej troski i uwagi. Często nie zdążyła się jeszcze zregenerować się po letnich kąpielach słonecznych, a już zaatakował ją sezon grzewczy. Ogrzewanie sprawia, że dom staje się przytulny, ale suche powietrze sprzyja przedwczesnemu starzeniu się skóry. Szorstka, łuszcząca się, podrażniona i ściągnięta skóra oraz pogłębione zmarszczki są tego efektem. Co robić aby zapobiec tym negatywnym skutkom?

  • 0

Te nawyki sprawiają, że skóra starzeje się szybciej

Gładka, rozświetlona cera bez zmarszczek to marzenie większości kobiet. Niestety wraz z wiekiem coraz trudniej utrzymać ten stan – procesy starzenia, stres czy czynniki zewnętrzne krok po kroku pogarszają stan skóry. Chociaż tych zmian nie da się całkowicie zatrzymać, to nie jesteśmy wobec nich całkowicie bezradni – czasami wystarczy zmiana kilku nawyków! Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę.

  • 0

Oczy, usta, szyja i dłonie, czyli jak dbać o atrybuty kobiecego piękna?

Okres jesienno-zimowy to prawdziwy sprawdzian dla kobiecego wyglądu. Niskie temperatury i zimny wiatr wraz z nieodpowiednią pielęgnacją wrażliwej skóry okolic oczu, ust, szyi i dłoni mogą prowadzić do znacznego pogorszenia jej kondycji i uwidocznić pierwsze oznaki starzenia. Stan kobiecej skóry odzwierciedla jej nawyki, nałogi, styl życia oraz zdradza wiek. Dlatego właśnie warto wiedzieć, jak skutecznie ochronić okolicę oczu, ust, szyi i dłoni przed przesuszeniem oraz jak poprawić kondycję skóry i zniwelować pojawiające się niedoskonałości.

  • 0

Facefitness – zdrowa i piękna twarz bez skalpela

Facefitness to naturalna metoda, która pomaga spłycić zmarszczki oraz zapobiega tworzeniu się nowych. Modeluje owal twarzy, redukuje obrzęki oraz stymuluje naturalną produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry. Jej koszt, w porównaniu z wyszukanymi zabiegami,  jest o wiele niższy,  a po nauczeniu się odpowiednich ćwiczeń, można gimnastykować twarz w domu. Bez igły, bez skalpela, za to w zgodzie z naturalnymi procesami odnowy biologicznej ciała. Czego chcieć więcej?

  • 0