Joga, czyli siła spokoju płynąca z ćwiczeń

Są takie sporty, do których zapalamy się na chwilę, na fali mody, inne uprawiamy sezonowo, ale istnieje taki rodzaj ćwiczeń, do którego warto wracać jak najczęściej, a najlepiej uprawiać go regularnie. To dyscyplina, która nie wymaga skomplikowanego sprzętu ani specjalnej przestrzeni, a jednak jest  uzdrowieniem dla ciała i duszy. Mowa o Jodze.

  • 0

Szyja i dekolt bez zmarszczek

Podczas codziennej pielęgnacji często skupiamy się na twarzy, zapominając o skórze szyi i dekoltu, która jest niezwykle cienka i delikatna, dlatego starzeje się dużo szybciej. Tymczasem wystarczy zmienić kilka przyzwyczajeń, by poprawić wygląd tych okolic oraz zapobiec przedwczesnemu pojawieniu się zmarszczek.

  • 0

Akcja epilacja czyli wszystko o zabiegach laserowego usuwania owłosienia

Epilacja laserowa to wygodny sposób na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Wiązka światła lasera wnika głęboko w skórę, niszcząc nieodwracalnie cebulkę włosa.  Po kilku zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni można zapomnieć o niepożądanych włoskach na długi czas.

  • 0

Medycyna regeneracyjna, czyli zabiegi małoinwazyjne

Czy skórę można odmłodzić w taki sposób, aby wyglądała ona naturalnie? Owszem, jeśli tylko zastosuje się zabiegi, z których słynie nieustannie rozwijająca się medycyna regeneracyjna. Stanowią one coraz chętniej wybierane metody odmładzania skóry twarzy, nie tylko ze względu na dobre i naturalne efekty, ale i z uwagi na bezpieczeństwo.

  • 0

Poranny rytuał oczyszczania skóry twarzy

Poranny rytuał oczyszczania skóry twarzy

Poranek to właśnie ten moment w ciągu dnia, w czasie którego powinnyśmy poświęć trochę czasu na właściwą pielęgnację skóry twarzy. Musimy ją odpowiednio przygotować przed nałożeniem kosmetyków używanych do makijażu, a także zapewnić jej ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, na które będzie narażona przez cały nadchodzący dzień. Dlatego nie wystarczy przemyć jej wodą – podstawą jest oczyszczanie twarzy. Pomimo tego, że poranna pielęgnacja wymaga niemałej samodyscypliny, warto wprowadzić ją na stałe do swoich przyzwyczajeń, bowiem systematycznie przeprowadzana, w bardzo krótkim czasie z pewnością zaskoczy nas pozytywnymi efektami w zakresie kondycji i dobrego wyglądu skóry twarzy.

  • 0