Jakie kubek podarować na prezent?

Kiedyś nie zwracaliśmy uwagi na ich kształty i kolory. Dzisiaj możemy znaleźć całe mnóstwo różnych wzorów. Mowa oczywiście o kubkach, które już dawno przestały być postrzegane jedynie jako funkcjonalne akcesoria kuchenne. Obecnie często wybieramy takie, które pokazują nasze zainteresowania i pasje.

  • 0

Jesz, co chcesz i nie tyjesz. 5 sposobów na odżywianie się latem

Zdarzyło Ci się kiedyś przywieźć z urlopu nie tylko pamiątki, ale też kilka nadprogramowych kilogramów? Nie jesteś w tym sama. Letnia atmosfera sprawia, że się rozleniwiamy i pozwalamy sobie na więcej niż zazwyczaj. To nic złego. Musisz jedynie pamiętać o kilku prostych zasadach, a po lecie już nigdy więcej nie będziesz musiała walczyć o szczupłą sylwetkę.

  • 0

DWA I WIĘCEJ W JEDNYM, CZYLI NAJCIEKAWSZE KONCEPTY GASTRONOMICZNE

Świat pędzi coraz szybciej, natomiast każdy z nas szuka spójności i równowagi. Łączymy różne czynności po to, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu, którego brakuje nam zarówno dla bliskich osób, jak i dla samych siebie. Jedną z nich jest posiłek, który zazwyczaj spożywany w pośpiechu staramy się połączyć z innym, ważnym zadaniem. Dlatego też znaczną popularność zdobyły koncepty gastronomiczne, które łączą w sobie czasem nawet kilka pomysłów, sprawiając, że restauracje czy np. piekarnie stają się miejscami bardziej atrakcyjnymi, a przede wszystkim umożliwiają robienie kilku rzeczy w jednym czasie!

  • 0

Letnie menu z nowością od Jana Niezbędnego Folia z papierem do pieczenia 2w1

Pyszne, lekkie danie w parę chwil? Z nową folią z papierem do pieczenia 2w1 w kilka chwil stworzysz smaczny posiłek. Wystarczy wyłożyć potrawę na papierową stronę produktu, uformować folię w pożądany kształt i do piekarnika – bez tłuszczu, a nawet formy. Pieczenie jeszcze nigdy nie było takie proste!

  • 0

HEFRA i „Ćmielów” – polskie marki łączą siły

Od lat tworzą wysokiej jakości piękno wkomponowane w sztuką użytkową. Teraz połączyły siły i nawiązały współpracę handlową. Produkty HEFRY, największego i jedynego polskiego producenta srebrnych sztućców i galanterii stołowej będzie można kupić w wybranych Salonach Firmowych Polskiej Fabryki Porcelany „Ćmielów”. Z kolei produkty Ćmielowa będą dostępne w sklepach własnych HEFRY.

  • 0

Spodnie, w których podbijesz świat – nowe modele od Cross Jeans

Wiosna to czas, w którym mamy więcej możliwości przy tworzeniu stylizacji – nie musimy martwić się o to, że będzie nam w czymś za zimno, a wiosenna aura zachęca do większych eksperymentów. Jest jednak element garderoby, który uwielbia chyba każda kobieta, a który w wiosennych lookach zazwyczaj gra pierwsze skrzypce – mowa oczywiście o jeansach!

  • 0

Czym tak naprawdę jest kasza pęczak?

Kasza pęczak to nieco mniej popularna odmiana kaszy, która z wolna przenika do rodzimego jadłospisu. Przyczyną rosnącej popularności jest trend opiewający w zdrową żywność. Dietetycy cenią kaszę pęczak ze względu na zawartość dużej ilości cennych wartości odżywczych, szefowie kuchnie ze względu na szerokie zastosowanie kulinarne, my zaś cenimy ją za smak i specyficzną strukturę. W związku z niską popularnością warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, w tym to podstawowe – czym tak naprawdę jest kasza pęczak?

  • 0

Przywróć spojrzeniu młodość

Skóra wokół oczu to obszar, który starzeje się bardzo szybko, a przy tym niezwykle trudno go odmłodzić. Najlepszym rozwiązaniem, by na długo zachować świeży i promienny wygląd, jest odpowiednia pielęgnacja okolic oczu. Ale czy można cofnąć czas, gdy pewne zmiany już zaszły? Ultraskin II to zabieg stworzony z myślą o odmładzaniu trudnych i delikatnych obszarów, takich jak okolice oczu. Dzięki niemu konturowanie twarzy osiąga zupełnie nowy poziom zaawansowania.

  • 0