Podaruj na Święta piękną i zdrową cerę, skupioną w zestawach Dermo-Kosmetyków VIPERA COS-MEDICA dla Cery Trądzikowej.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas spotkań z bliskimi oraz obdarowywania się prezentami. Jaki prezent wybrać dla bliskiej nam osoby z niedoskonałą cerą? Dermo-kosmetyki VIPERA COS-MEDICA dla Cery Trądzikowej stanowią niebanalny pomysł na trafiony prezent. Podaruj piękną i zdrową cerę w zestawach Dermo-Kosmetyków VIPERA COS-MEDICA; to jedyny na rynku kompleksowy, komfortowy w użytkowaniu, z głębokim nawilżeniem, 24h Program z leczniczym Kwasem Azelainowym dla wygładzania twarzy młodzieży, kobiet i mężczyzn.

  • 0

Zestaw do sushi - pomysł na prezent pod choinkę?

Wielkimi krokami zbliża się gwiazdka, czyli czas wielkiego obżarstwa przy rodzinnym stole z najbliższymi. W każdej rodzinie tradycja obdarowywania się prezentami wygląda inaczej. Niektórzy szukają ich pod choinką przed kolacją, niektórzy po kolacji, a jeszcze inni w trakcie robiąc sobie przerwę od jedzenia. Prezenty to, tak samo jak karp, nieodłączny element Świąt Bożego narodzenia. Nie wiesz co kupić chłopakowi na gwiazdkę? W tym roku jedną z ciekawszych propozycji jest… zestaw do sushi.

  • 0

Jak wygląda produkcja whisky

Złocisty, szlachetny trunek produkowany w Szkocji według starych receptur zdobył miłośników na całym świecie. Mowa tu o tradycyjnej „szkockiej”, czyli szlachetnym destylacie o nazwie whisky.

  • 0

Yin-Yang ukryte w filiżance herbaty – poznaj świat herbat czarnych aromatyzowanych Big-Active

bra1610031
Herbaty aromatyzowane stanowią niezwykłą i intrygującą podróż przez świat smaków. Mnogość wariantów, na które składają się mieszanki egzotycznych esencji, płatki kwiatowe czy suszone owoce, pozwolą nam przenieść się w tropikalne lub orientalne krainy i przeżyć niezwykłą przygodę. Każda filiżanka herbaty Big-Active jest dopełnieniem dobrych chwil.

  • 0

Parówki z cielęciną linii „W naszym domu” marki Nove – idealne na każdą okazję

fly1609214
Parówki nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z szybkim śniadaniem czy stereotypową studencką wersją obiadu. Można ich bowiem użyć jako dodatku do wielu wspaniałych dań, a także uczynić z nich główny posiłek, ale w wersji bardziej efektownej niż samo podanie z keczupem. Idealnie do tego nadadzą się parówki z cielęciną linii „W naszym domu” marki Nove.

  • 0

Porady kulinarne Nove, czyli jak rozmrażać mięso w prawidłowy sposób

fly160921
Zamrażanie żywności jest bardzo popularnym sposobem przedłużania jej terminu przydatności do spożycia. Decydując się na taką praktykę w przypadku mięsa, bardzo istotna jest wiedza na temat jego późniejszej obróbki, zaczynając już od mementu wyciągnięcia z zamrażalnika i procesów rozmrażania.

  • 0

Smaki świata na wyciągnięcie ręki! 4 Smaki Świata w KFC

kfc160913
Wakacje 2016 dobiegły końca. Mimo rekordowej w tym roku popularności wypoczynku nad polskim morzem, w poszukiwaniu słońca i egzotycznych smaków nadal chętnie wybieramy się na zagraniczne wojaże, także poza sezonem. Ci, którzy musieli odłożyć swoje podróże na później, mogą poczuć nutę egzotyki dzięki charakterystycznym smakom z czterech stron świata, które pojawiły się w ofercie 4 Smaki Świata w sieci restauracji KFC.

  • 0

Atrakcyjny posiłek z Szynką linii Natura marki Nove

fly1608231
W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przykłada się do zdrowego odżywiania. Nie musi to jednak oznaczać konieczności rezygnacji z tradycyjnych polskich smaków. Wystarczy wybierać produkty najwyższej jakości. W poczet takich smakołyków zalicza się Szynka z linii Natura marki Nove, która została wyprodukowana z czystego mięsa pozbawionego wszelkich dodatków chemicznych i konserwantów.

  • 0