Przebarwienia posłoneczne – jak sobie z nimi radzić?

Wakacje to niełatwy czas dla naszej skóry. Częsta ekspozycja na silne promieniowanie UV, mimo stosowania filtrów SPF, może skutkować pojawieniem się pod koniec lata przebarwień. Skąd biorą się nieestetyczne plamy na skórze i jak sobie z nimi radzić?

  • 0

Niezawodne TRIO od Jana Niezbędnego

Czysty i pachnący świeżością dom sprawia, że czujemy się spełnione nie tylko w roli gospodyni, ale także troskliwej żony i matki, która dokłada wszelkich starań, aby uniknąć obecności szkodliwych zarazków w otoczeniu jej najbliższych. Jan Niezbędny, mając świadomość codziennego trudu, jaki wkładamy w domowe porządki, przysyła nam swoje niezawodne zmywaki TRIO!

  • 0

Jakie kubek podarować na prezent?

Kiedyś nie zwracaliśmy uwagi na ich kształty i kolory. Dzisiaj możemy znaleźć całe mnóstwo różnych wzorów. Mowa oczywiście o kubkach, które już dawno przestały być postrzegane jedynie jako funkcjonalne akcesoria kuchenne. Obecnie często wybieramy takie, które pokazują nasze zainteresowania i pasje.

  • 0

Jesz, co chcesz i nie tyjesz. 5 sposobów na odżywianie się latem

Zdarzyło Ci się kiedyś przywieźć z urlopu nie tylko pamiątki, ale też kilka nadprogramowych kilogramów? Nie jesteś w tym sama. Letnia atmosfera sprawia, że się rozleniwiamy i pozwalamy sobie na więcej niż zazwyczaj. To nic złego. Musisz jedynie pamiętać o kilku prostych zasadach, a po lecie już nigdy więcej nie będziesz musiała walczyć o szczupłą sylwetkę.

  • 0

DWA I WIĘCEJ W JEDNYM, CZYLI NAJCIEKAWSZE KONCEPTY GASTRONOMICZNE

Świat pędzi coraz szybciej, natomiast każdy z nas szuka spójności i równowagi. Łączymy różne czynności po to, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu, którego brakuje nam zarówno dla bliskich osób, jak i dla samych siebie. Jedną z nich jest posiłek, który zazwyczaj spożywany w pośpiechu staramy się połączyć z innym, ważnym zadaniem. Dlatego też znaczną popularność zdobyły koncepty gastronomiczne, które łączą w sobie czasem nawet kilka pomysłów, sprawiając, że restauracje czy np. piekarnie stają się miejscami bardziej atrakcyjnymi, a przede wszystkim umożliwiają robienie kilku rzeczy w jednym czasie!

  • 0

Letnie menu z nowością od Jana Niezbędnego Folia z papierem do pieczenia 2w1

Pyszne, lekkie danie w parę chwil? Z nową folią z papierem do pieczenia 2w1 w kilka chwil stworzysz smaczny posiłek. Wystarczy wyłożyć potrawę na papierową stronę produktu, uformować folię w pożądany kształt i do piekarnika – bez tłuszczu, a nawet formy. Pieczenie jeszcze nigdy nie było takie proste!

  • 0

HEFRA i „Ćmielów” – polskie marki łączą siły

Od lat tworzą wysokiej jakości piękno wkomponowane w sztuką użytkową. Teraz połączyły siły i nawiązały współpracę handlową. Produkty HEFRY, największego i jedynego polskiego producenta srebrnych sztućców i galanterii stołowej będzie można kupić w wybranych Salonach Firmowych Polskiej Fabryki Porcelany „Ćmielów”. Z kolei produkty Ćmielowa będą dostępne w sklepach własnych HEFRY.

  • 0