Kolagen - siła Twojej skóry

Kolagen jest wszystkim dobrze znany ze względu na to, że odpowiada za jędrność, a więc i młodość skóry. Jego nazwa jest bardzo często wykorzystywana w kontekście różnego typu kosmetyków i zabiegów urodowych. Jednak tak naprawdę mało osób wie, czym właściwie on jest, z czego się składa i jak może być pozyskiwany.

  • 0

Domowe triki na zdrowe i długie włosy

whi1607141
Włosy do pasa w świetnej kondycji? I Ty możesz je mieć. Wystarczy, że konsekwentnie będziesz stosowała się do kilku zasad. Poznaj sekrety niewypadających i lśniących włosów, które rosną w zaskakująco szybkim tempie. A dla niecierpliwych metoda błyskawiczna, sprawdź sama!

  • 0

Botoks - wszystko co chciałaś wiedzieć, ale bałaś się zapytać [FAQ]

pre16070505
Botoks jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod medycyny estetycznej na świecie. Nic dziwnego – chwali go ponad 90% pacjentek, które po zabiegu czują się o 7 lat młodziej. Czy wiesz o nim wszystko? Przedstawiamy pięć nieoczywistych odpowiedzi na pięć najczęściej zadawanych pytań.

  • 0

Kosmetolog radzi – jak pielęgnować delikatną skórę wokół oczu

pre1607053
Oczy są zwierciadłem duszy – wyrażają emocje, obrazują nastroje, a także stanowią istotny element charakteru twarzy. Aby wyeksponować naturalne piękno oczu, warto zatroszczyć się o znajdującą się wokół nich skórę, która już od 20 roku życia wymaga intensywnej pielęgnacji i specjalnej ochrony.

  • 0

Jak dbać o skórę latem? Oto twoje urodowe must have!

lab1607088
Sezon urlopowy rozpoczął się na dobre. Bez względu na to czy znajdziesz się na polu namiotowym, czy słonecznej plaży, pamiętaj o kilku zasadach pielęgnacji skóry. Poniżej przedstawiamy poradnik, dzięki któremu nic nie umknie twojej uwadze.

  • 0

Jak spakować wakacyjną kosmetyczkę?

pre160705
Nieważne, czy wybieramy się nad polskie morze, w góry czy planujemy odpoczynek w ciepłych krajach – w każdym wypadku musimy zabrać ze sobą potrzebne kosmetyki i środki do pielęgnacji. Przemyślana zawartość wakacyjnej kosmetyczki pozwoli nam nie tylko czuć się pewnie, kobieco i świeżo, ale także chronić skórę przed niekorzystnym wpływem słońca, wiatru czy słonej wody.

  • 0

Grzybica paznokci? Pokonaj ją światłem!

pre1607051
Chcesz odsłonić stopy, ale ich wygląd nie zachwyca? Paznokcie tracą połysk, twardnieją, żółkną? Nie lekceważ tych objawów - to może być grzybica paznokci. Jak z nią skutecznie walczyć? W tym sezonie eksperci polecają nowość - światło lasera!

  • 0