Kenzo - marka luksusowa dla wymagających

whi160530
Dobra luksusowe z roku na roku są coraz bardziej popularne. Choć wiele marek jak sinusoida, falami przeżywa swój złoty czas, to  zawsze powracają do łask. Taka historia spotkała również dom mody KENZO, który po kilku latach wycofania zatrząsł na nowo rynkiem modowym.

  • 0

3 kroki do udanego podwieczorku z przyjaciółkami

bri160513
Podwieczorek z przyjaciółkami to dobry pomysł na oderwanie się od codziennych obowiązków, a także okazja na wykazanie się pomysłowością, poczuciem stylu i smaku. Dowiedz się, jak zadziwić swoje przyjaciółki i zorganizować spotkanie, które zapamiętają na długo!

  • 0

Jak zrobić drzewo genealogiczne?

whi1605271
Nie ma lepszego sposobu na upamiętnienie wszystkich członków rodzinnych i jednocześnie poznanie swoich korzeni jak drzewo genealogiczne. Ostatnio coraz więcej osób interesuje się poszukiwaniem swoich przodków i stworzenie tego rodzaju schematu jest wtedy dobrym pomysłem. W jaki sposób można stworzyć drzewo genealogiczne samodzielnie?

  • 0

Co to jest reformulacja perfum i czemu twórcy zapachów zmieniają ich składniki?

whi160527
Zapewne nie po raz pierwszy spotykasz się z tym określeniem. Reformulacja to bowiem nic innego, jak zmiana składników w zapachu. Po co jednak następuje i czemu perfumiarze aż tak bardzo ingerują w coś, co już wcześniej wypuścili na rynek, zamiast skupiać się wyłącznie na tworzeniu nowych kompozycji? Co to ma na celu? I czy laik jest w stanie odróżnić z pozoru ten sam zapach przed i po reformulacji? Opowiemy o tym w najnowszym materiale – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zgłębić perfumeryjną sztukę, koniecznie pozostań z nami!

  • 0

JAK ODŚWIEŻYĆ BIŻUTERIĘ – MYJKI ULTRADŹWIĘKOWE W AKCJI

whi1605241
Która z nas nie ma ukochanej biżuterii? Antyczna broszka po babci, pierścionek zaręczynowy, kolczyki do wszystkiego… Srebro i złoto – choć to metale szlachetne – brudzą się, ciemnieją. Jak przywrócić im dawny blask? Ale tak, żeby niczego nie uszkodzić ani nie zarysować? Istnieje możliwość czyszczenia dźwiękiem, a służą do tego myjki ultradźwiękowe.

  • 0

Perfekcyjna pielęgnacja, czyli jaki peeling wybrać jeszcze przed latem?

com160511
Wiosną często decydujemy się skorzystać z profesjonalnych zabiegów w gabinecie. Oczyszczanie skóry, depilacja laserowa czy modelowanie sylwetki to jedne z najchętniej wybieranych zabiegów w tym okresie. Większość z nich wymaga zastosowania całej serii, ale są też takie, które już za pierwszym razem dają efekt wiosennego odświeżenia. Peeling w gabinecie medycyny estetycznej to łatwy sposób, aby skutecznie poprawić kondycję swojej skóry!

  • 0

Rurki - spodnie uniwersalne

whi160523
Mimo, że projektanci co sezon ogłaszają zmierzch starych i nadejście nowych trendów, są pewne ubrania, które nigdy nie wychodzą z mody. Należą do nich dżinsy rurki. Warto je mieć niezależnie od pory roku, bo stanowią one podstawę każdej garderoby. Oto kilka niezbitych argumentów, dlaczego warto kupić takie spodnie.

  • 0

Naturalne sposoby na młodą skórę

com160513
Jędrna, elastyczna i rozświetlona skóra to dla większości z nas synonim młodości. Zachowanie takiego wyglądu jak najdłużej lub odzyskanie go po latach to cel, do którego dąży wiele kobiet. W jego osiągnięciu często przeszkadza nam brak wytrwałości lub strach przed inwazyjnymi zabiegami, które wiążą się z bólem i długim okresem rekonwalescencji. Na szczęście istnieją sposoby na naturalne i skuteczne ujędrnienie skóry. O czym mowa?

  • 0

Zmarszczki od A do Z

cam160511
Upływający czas, stres, niezdrowy tryb życia – to tylko niektóre z czynników przyczyniających się do powstawania zmarszczek. Utrata elastyczności oraz osłabienie tkanki podskórnej są pierwszą oznaką rozpoczynającego się procesu starzenia, który postępuje inaczej dla każdego obszaru twarzy. Wczesna i odpowiednia profilaktyka oraz odpowiednie działania stymulujące skórę, mogą w znacznej mierze zredukować powstawanie zmarszczek.

  • 0