Jak prawidłowo przechowywać wędlinę?

now160715
Nadeszło lato, a wraz z nim czas wysokich temperatur, które sprzyjają niestety rozwojowi bakterii i szybkiemu psuciu się żywności. Zepsute produkty mogą być przyczyną wielu chorób, warto więc zadbać o odpowiednie warunki przechowywania zakupów spożywczych.

  • 0

Uroda w pakiecie

fas1607152
Wybierasz się na ślub koleżanki? A może chcesz po prostu świetnie prezentować się na urlopie? Niezależnie od powodu, Twój cel jest jasno określony – chcesz wyglądać i czuć się naprawdę dobrze. Jednak jak zrealizować go w krótkim czasie? Podpowiadamy!  

  • 0

Kosmetolog radzi - maski, maseczki… - jak je wybierać i jak ich używać, żeby przyniosły pożądane efekty

tok1607202
Żelowe, kremowe, glinkowe lub typu peel-off – rodzajów maseczek jest bardzo wiele, a każda z nich wykazuje nieco inne działanie. Kiedyś maski kosmetyczne były autonomicznymi zabiegami stosowanymi tylko przez nielicznych, dziś są częścią złożonego procesu pielęgnacji cery. A warto się do nich przekonać! Ten rodzaj preparatów przy odpowiednim doborze składników aktywnych potrafi dać natychmiastowe i spektakularne rezultaty, przewyższające działanie chociażby tradycyjnych kremów.

  • 0

Kasza jęczmienna pęczak marki Halina – obiady pełne zdrowia i smaku

fly16070804
Poszukując nowych pomysłów na smakowite, wartościowe obiady często zapominamy, że wystarczy zastosować wymienne produkty, aby uzyskać zupełnie inne danie. Tradycyjne i ulubione potrawy możemy dowolnie modyfikować, np. stosując zamiast ryżu kaszę jęczmienną pęczak marki Halina. Jej delikatny smak oraz walory odżywcze sprawią, że będziemy sięgać po nią jeszcze częściej.

  • 0

Tradycyjne polskie smaki - Kiełbasa krakowska z linii Natura marki Nove

fla1607082
Tradycyjne, polskie specjały swym niepowtarzalnym smakiem podbijają serca i podniebienia smakoszy na całym świecie. Do grona regionalnych przysmaków  cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą, zaliczana jest między innymi wyśmienita kiełbasa krakowska, dostępna również w ofercie ZM Nove. Kiełbasa krakowska z linii Natura w pełni oddaje wyjątkowy smak i aromat najlepszych jakościowo wyrobów wędliniarskich i z pewnością sprosta najbardziej wymagającym gustom.

  • 0

Jak dbać o meble – ciesz się wygodą latami

he1607081
Mimo że nie kupujemy już mebli na całe życie, chcielibyśmy korzystać z nich jak najdłużej. Jak o nie dbać, by latami tworzyły dobrze pracującą przestrzeń? To zależy m.in. od materiału i wykorzystanych w produkcji komponentów.

  • 0

Portfel męski - pionowy czy poziomy?

whi160725
Dobrze dopasowane męskie portfele skórzane, do naszego indywidualnego stylu życia, zdecydowanie mogą uczynić nasze życie o wiele łatwiejszym i przyjemniejszym. Przy wyborze portfela (poziomego lub pionowego) najważniejsza jest jego funkcjonalność.

  • 0

O czym powinniśmy pamiętać po zabiegach medycyny estetycznej?

com1607072
Zabiegi medycyny estetycznej stają się powoli częścią naszej codzienności. Nieważne czy już z nich korzystasz czy dopiero zamierzasz odwiedzić gabinet – w obu przypadkach powinnaś wiedzieć, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja po zabiegu. O to jak dbać o skórę, aby efekty wizyty utrzymały się jak najdłużej, pytamy dr. Krzysztofa Ziemlewskiego z Kliniki Ziemlewski.

  • 0

Kiedy dieta to za mało – 3 najlepsze zabiegi na wymodelowanie sylwetki

com1607071
Myśląc o idealnej figurze na lato najpierw stawiamy na długofalową zmianę nawyków żywieniowych. Jemy zbilansowane posiłki, regularnie ćwiczymy. Niestety, często okazuje się, że mimo spadku wagi i poprawy wyglądu, są miejsca, w których tłuszczyk zadomowił się na dobre i ani myśli zniknąć. Wtedy pora sięgnąć po zdecydowane metody i spróbować zabiegu w gabinecie.

  • 0