Regeneracja skóry – to proste!

com151212
Odmłodzenie, ujędrnienie i nadanie blasku skórze to główny cel wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Wielu specjalistów, jako najlepszą metodę osiągniecia go, wymienia zabiegi laserowe. Warto jednak pamiętać, że ich skuteczność zależy od kilku czynników.

  • 0

Wraca Akcja Pierniczek – COSTA COFFEE po raz trzeci dla potrzebujących dzieci

cos1512101
Święta to magiczny czas, kiedy oprócz rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole i obdarowywania bliskich prezentami, częściej niż na co dzień myślimy o osobach potrzebujących. Właśnie z chęci niesienia pomocy COSTA COFFEE już po raz trzeci organizuje charytatywną Akcję Pierniczek. Sieć kawiarni dzięki inicjatywie wspiera podopiecznych Fundacji Dr Clown i Fundacji COSTA.

Pierniczki – esencja smaku Świąt, słodkość i delikatny aromat, które nieodzownie kojarzą się z tym najbardziej magicznym okresem w roku, teraz nabierają nowego znaczenia. Wszystko za sprawą już trzeciej edycji Akcji Charytatywnej Pierniczek, organizowanej przez COSTA COFFEE. Z początkiem grudnia aż do końca 2015 roku w kawiarniach COSTA COFFEE w całej Polsce dostępne będą wyjątkowe świąteczne pierniczki w kształcie gwiazdek, każdy za jedyne 2,50 zł. Dochód uzyskany ze sprzedaży pierniczków przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji Dr Clown i Fundacji COSTA.

Wolontariusze tej pierwszej już od ponad 15 lat w kolorowych strojach i z charakterystycznymi dla klaunów czerwonymi nosami odwiedzają dzieci w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce, rozweselając
je i prowadząc w ten sposób terapię śmiechem. Od 5 lat Fundacja prowadzi również wizyty w hospicjach oraz na szpitalnych oddziałach dla dorosłych w ramach akcji: rehabilitacja na wesoło czy uśmiech dla seniora.  Z kolei Fundacja COSTA od 2006 roku niesie pomoc dzieciom plantatorów kawy z ubogich rejonów świata m.in. Kolumbii, Kostaryki, Etiopii, Gwatemali czy Peru. Jej powstanie było kolejnym krokiem w rozwoju strategii zaangażowania społecznego i długofalowych działań charytatywnych, w które angażowała się COSTA COFFEE. Fundacja poprawia jakość życia, zapewniając dzieciom dostęp do edukacji, budując szkoły, wyposażając sale naukowe i zatrudniając nauczycieli.

Prawdziwą celebracją świąt Bożego Narodzenia jest niesienie pomocy, dzielenie się ciepłem, bliskością i miłością. Każdy gest, nawet najdrobniejszy może dodać komuś otuchy, sprawić, że na twarzy dziecka pojawi się uśmiech. W COSTA COFFEE staramy się przypominać o tym każdego roku, organizując Akcję Pierniczek. Mamy nadzieję na wspaniałe efekty trzeciej edycji naszej inicjatywy – mówi Jolanta Borowska, Dyrektor Marketingu COSTA COFFEE POLSKA.

Warto dzielić się świąteczną radością z bliskimi. Cegiełki w postaci świątecznych pierniczków, dzięki którym wszyscy mogą pomóc potrzebującym dzieciakom, to również idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Udekorowane kolorowym lukrem i powieszone na świątecznej choince przypominać będą o potrzebie pomagania. Dodatkowo będą pysznym deserem albo piękną dekoracją świątecznego drzewka.

W ubiegłym roku klienci COSTA COFFEE z całej Polski w ramach Akcji Pierniczek zakupili aż 34 tys. pierniczków. Dzięki temu łączna wartość pomocy przekazanej podopiecznym Fundacji Dr Clown i Fundacji COSTA wyniosła ponad 23 tys. złotych.

cos1512102

  • 0

Bielizna na prezent, czyli jak sprawić przyjemność kobiecie

dal151210
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas okres zakupowego szaleństwa. Jeżeli nie wiesz jeszcze co kupić na  prezent dla swojej ukochanej, najlepszej przyjaciółki czy mamy, dobrym pomysłem będzie komplet pięknej bielizny, wszak kobiety kochają otrzymywać takie podarunki. Ważne jest jednak, aby przed wybraniem się na zakupy zebrać kilka ważnych informacji, które pomogą nam przy wyborze idealnej bielizny.

  • 0

Kulinarne odkrycie Dolnego Śląska. W Złotym Psie

pre1512091
Szukali po całym Dolnym Śląsku, teraz w każdym daniu mają produkt z naszego regionu. Ryby z Kotliny Kłodzkiej, jagnięcinę spod Jeleniej Góry, mąkę ze Skokowej, sery z Krzeszowa czy Łomnicy. We wrocławskim browarze restauracyjnym Złoty Pies wiedzą, jak wydobyć z nich to, co najlepsze.

  • 0

COSTA COFFEE rozpieszcza św. Mikołajów

cos151207
Czerwony strój, czapka z pomponem i siwa broda – tej zimy atrybuty św. Mikołaja mogą zapewnić… kawę
w promocyjnej cenie. Takie słodkie prezenty czekają na wszystkich, którzy od 3 grudnia aż do Świąt odwiedzą kawiarnie COSTA COFFEE w stroju św. Mikołaja. Wszystko to w ramach akcji „św. Mikołaju! Sprezentuj sobie kawę”.

  • 0

Farby bez amoniaku - kiedy warto je stosować?

whi151203
Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć różnorodne środki do koloryzacji włosów - są wśród nich farby trwałe i półtrwałe, a także szamponetki. Te dwa ostatnie rodzaje farb charakteryzują się nie tylko słabszą trwałością, ale też brakiem amoniaku w składzie - substancji, która - jak się okazuje - może być szkodliwa dla naszych włosów. Co zatem powinnyśmy wiedzieć o koloryzacji farbami bez amoniaku? I kiedy naprawdę warto się na nie zdecydować?

  • 0

Zachowaj naturalną ekspresję twarzy wyglądaj i czuj się świetnie!

com151125
Pełne wigoru, aktywne, przedsiębiorcze dojrzałe kobiety – to już nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi. One same jednak czują, że ich wygląd często nie odzwierciedla tego jak młodo czują się wewnętrznie. Czy jednak rzeczywiście musimy tracić piękny i młody wygląd bezpowrotnie? Współczesne odkrycia medycyny estetycznej wychodzą naprzeciw tym problemom oferując pacjentom rozwiązania, które pozwalają zachować młodość na dłużej.

  • 0

Błędy popełniane przez kobiety podczas farbowania włosów

whi151202
Farbowanie włosów należy do tego typu czynności kosmetycznych, których nieprawidłowe wykonanie może być opłakane w skutkach. Jeśli nie mamy w tej kwestii doświadczenia, to zdecydowanie lepiej jest zdecydować się na wizytę u fryzjera. Jeśli jednak posiadamy chociaż niewielką praktykę, to nie ma żadnych przeciwwskazań do farbowania włosów w domu - szczególnie jeśli zastosujemy się do podstawowych wytycznych. Wtedy domowa koloryzacja włosów z pewnością zakończy się powodzeniem.

  • 0

Obwisłe ramiona, czyli jak pozbyć się tzw. „motylków”?

com151120

Zauważyłaś, że skóra twoich ramion straciła jędrność, zaczęła obwisać, nie jest już tak elastyczna jak kiedyś? Jeśli to widzisz, to znaczy, że Twoim problemem są tzw. „motylki”. Jak się ich pozbyć? Zapytaliśmy dr Ewę Rybicką z kliniki Estetica Nova.

  • 0