Technologia piękna

pre1512151
Dbanie o urodę kojarzy się nam najczęściej z używaniem kosmetyków lub ostrzykiwaniem skóry  różnymi preparatami. Tymczasem zdecydowanie lepsze i jednocześnie bardzo naturalne efekty, dają zabiegi oparte na stosowaniu urządzeń medycznych.

  • 0

Najbardziej wartościowe składniki, jakie powinny znajdować się w Twoich kosmetykach

tot151228
Historia wykorzystywania  naturalnych składników roślinnych w kosmetyce jest niezwykle bogata i sięga czasów starożytnych. Ciekawość świata, zmysł obserwacji i umiejętność wyciągania wniosków przez naszych przodków sprawiła, że wypracowali oni receptury, przydatne również współcześnie – choć niewątpliwe wiele się zmieniło.

  • 0

Co robić, aby włosy olśniewały? 4 proste porady

com1512101
Każda z nas chciałaby mieć piękne i zadbane włosy. Nie jest to jednak takie proste. Aby włosy olśniewały, należy je troskliwie pielęgnować. Nic przecież nie dzieje się bez przyczyny! Przedstawiamy kilka prostych rad, aby stale cieszyć się bujną czupryną!

  • 0

Ślub inny niż wszystkie

pre1512091
Dzień ślubu to dla każdej pary młodej absolutnie piękne i wyjątkowe chwile. Tymczasem obiektywnie rzecz biorąc, większość ślubów i wesel są uroczystościami dość do siebie podobnymi. Kościół, sala weselna, wykwintne menu i eleganccy goście – to absolutnie niezbędne elementy, z których składa się większość tego typu uroczystości.

  • 0

Bez skazy na twarzy Podstawy pielęgnacji cery naczynkowej – część I

pla1512101
Rumiane policzki to naturalny przejaw zdrowia. Nie zawsze jednak dodają uroku. Zbyt długo utrzymujące się, rozległe rumieńce świadczą o słabości naczynek krwionośnych. Kiedy te popękają, może już nie być odwrotu. Wiedzą o tym doskonale posiadaczki kapryśnych cer naczynkowych. Magdalena Krawczyk z Apteki Medicover radzi, jak pielęgnować trudną cerę naczynkową.

  • 0

Patenty na prezent dla faceta

sug1512151
Patriotycznie, niebanalnie, modnie. Znajdź prezent odpowiedni dla mężczyzny z charakterem – sportowca, historycznego geeka lub surwiwalowca. Przedstawiamy trzy hity z kolekcji Surge Polonia.

  • 0

Regeneracja skóry – to proste!

com151212
Odmłodzenie, ujędrnienie i nadanie blasku skórze to główny cel wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Wielu specjalistów, jako najlepszą metodę osiągniecia go, wymienia zabiegi laserowe. Warto jednak pamiętać, że ich skuteczność zależy od kilku czynników.

  • 0