Wiosenna lekkość w kawiarni z serca Londynu!

cos160330
Czy bycie na diecie może być przyjemne? Przekonaj się już teraz, odkrywając lekkie, wiosenne smaki, które zawitały do kawiarni COSTA COFFEE. Najwyższy czas obudzić się z zimowego snu i odzyskać energię dzięki najnowszym propozycjom kaw i deserów w wersji dietetycznej.

  • 0

Lasery na każdy problem

pre160321
Rozwój technologiczny zrewolucjonizował medycynę estetyczną. Zdaniem doktora Marka Wasiluka, autora książki „Medycyna estetyczna bez tajemnic”, za pomocą laserów można pozbyć się prawie każdego problemu estetycznego. Kluczem do sukcesu jest umiejętne dobranie do problemu odpowiedniego urządzenia i parametrów leczenia.

  • 0

Praca i wychowanie. Jak je pogodzić?

YI praca dzieci
Pracujemy coraz dłużej, przez co mniej czasu możemy poświęcić dzieciom i ich wychowaniu. Specjaliści przypominają, że nikt i nic nie zastąpi kontaktu na linii rodzic-dziecko. Jak pielęgnować tę relację?

  • 0

Na co zwrócić uwagę podczas regulacji brwi?

whi160323
Regulacja brwi powinna być dostosowana do rysów twarzy. Symetryczną regulację ułatwi wcześniejsze wyrysowanie długości i szerokości brwi. Nieumiejętne wyrywanie brwi może sprawić, że twarz będzie wyglądała na smutną, zdziwioną lub groźną.

  • 0

Usta do korekty – obalamy mity

com160316
Usta to jeden z delikatniejszych obszarów twarzy. Są silnie unerwione, wrażliwe na ból i podatne na powstawanie siniaków. Nic zatem dziwnego, że wokół zabiegów korygujących tę okolicę narosło tak wiele mitów. Czy jednak opinie krążące w Internecie są prawdziwe? O pomoc w obaleniu mitów związanych z zabiegami modelującymi usta za pomocą kwasu hialuronowego poprosiliśmy eksperta, dr Annę Grodecką z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDestetis w Krakowie.

  • 0

Wszystko, co powinnaś wiedzieć o kwasie hialuronowym

com160308
Kwas hialuronowy – bez niego nie byłoby zabiegów odmładzających, poprawiających wygląd skóry ani wielu świetnych kosmeceutyków. O doświadczenia z nim związane pytamy specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej – dr Monikę Nunberg-Sawicką z Gabinetu Dermatologii Leczniczej i Estetycznej w Warszawie, która z kwasem hialuronowym ma do czynienia na co dzień.

  • 0