Szukasz dobrego zegarka do 500 zł? Sprawdź najciekawsze propozycje marki Lorus!

Założona przez japońskiego producenta Seiko marka Lorus znana jest z produkcji eleganckich i świetnie wykonanych zegarków w bardzo przystępnej cenie. Wśród oferowanych przez nią zegarków znajdują się modele dla osób obu płci, utrzymane w różnych stylach i przeznaczonych do wykorzystywania w różnych sytuacjach. Jeżeli szukasz dobrego zegarka poniżej 500 zł, koniecznie sprawdź nasze omówienie najciekawszych modeli tej popularnej marki!

Zegarek do garnituru poniżej 300 zł? To możliwe!

Dobry zegarek do garnituru to schludny, minimalistyczny projekt tworzący aurę dyskretnej elegancji. I chociaż tego rodzaju zegarki przeznaczone są do najbardziej eleganckich stylizacji, nie oznacza to wcale, że z reguły muszą być drogie! Na przykład Lorus RS987CX9 to model, który pomimo ceny niewiele przekraczającej dwieście złotych ma wszystko, czego potrzebuje taki zegarek. Niewielka okrągła tarcza, subtelna koperta ze stali, skórzany pasek – to klasyczne połączenie sprawia, że jako element spajający biznesową stylizację ten model jest jak znalazł!

lorus

Solidne i nowoczesne zegarki sportowe

Jeżeli szukasz solidnego zegarka sportowego, oferta Lorus jest dla Ciebie idealna – firma jest znana przede wszystkim z produkcji takich właśnie modeli. Ceny tych zegarków zaczynają się już od 116 zł! W tej właśnie cenie dostępne są modele R2303MX9, R2307MX9, R2309MX9, R2315MX9 oraz R2317MX9. Wyróżniają się ładną okrągłą tarczą i atrakcyjną kolorystyką. Utrzymane są bowiem w takich energicznych kolorach jak niebieski i czerwony.

Coś dla siebie znajdziesz również, jeżeli szukasz eleganckiego modelu z chronometrem. Cena takich modeli jak RM338EX9, RM329EX9 lub RM349EX9 oscyluje w granicach czterystu złotych i przy takim poziomie wykonania i estetyce jest prawdziwie okazyjna. Znajdują się wśród nich zegarki ze skórzanymi paskami lub srebrnymi bransoletami, o pięknej, okrągłej kopercie.

Stylowe zegarki dla kobiet

Marka Lorus przywiązuje dużą wagę do produkcji szczególnie stylowych zegarków dla kobiet. Znajdują się wśród nich między innymi piękne modele o typowo wieczorowym charakterze, takie jak na przykład przyciągający wzrok kolorem różowego złota RG262NX9 czy srebrny RG219PX9. Ceny tych modeli są niewiele większe niż 300 zł!

Przykładem nowoczesnego, szalenie modnego stylu jest natomiast model RG225MX9. Jest to zegarek utrzymany w kolorze czarnym, z cienkim skórzanym paskiem i dużą, okrągłą tarczą. Prosto, ale charakterystycznie, a do tego jak zwykle w świetnej cenie – poniżej 300 zł!

Szeroka gama zegarków Lorus w sklepie zegarmistrz.com

Poniżej podaliśmy tylko kilkanaście z wielu świetnych modeli zegarków marki Lorus, które powinny zadowolić wszystkie osoby szukające bardzo dobrych czasomierzy w przystępnej cenie. Zapraszamy zatem serdecznie do sklepu internetowego zegarmistrz.com, w którym oferta modeli tej marki jest wyjątkowo rozbudowana. Na wiele z nich sklep oferuje bardzo atrakcyjne rabaty, dzięki którym można uzyskać je w szczególnie niskiej cenie. Jakby tego było mało, istnieje jeszcze możliwość negocjacji cen!

  • 0

Przebarwienia posłoneczne – jak sobie z nimi radzić?

Wakacje to niełatwy czas dla naszej skóry. Częsta ekspozycja na silne promieniowanie UV, mimo stosowania filtrów SPF, może skutkować pojawieniem się pod koniec lata przebarwień. Skąd biorą się nieestetyczne plamy na skórze i jak sobie z nimi radzić?

  • 0

Medycyna estetyczna dla mężczyzn. Z czego najchętniej korzystają panowie?

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej przez mężczyzn nie jest już w Polsce tematem tabu. Coraz więcej panów chce wyglądać młodziej i lepiej czuć się we własnej skórze. Z jakich propozycji lekarzy mogą skorzystać, aby poprawić swój komfort życia? O problemach natury estetycznej, z którymi najczęściej borykają się mężczyźni, mówi dr n. med. Krzysztof Jakubowski z Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL.

  • 0

Powakacyjna regeneracja skóry z laserem CO2

Letnie wojaże i odpoczynek na skąpanej w słońcu plaży zazwyczaj odbijają się na skórze. Mimo stosowania filtrów SPF pod koniec lata zaczynają dokuczać jej objawy odwodnienia, a coraz częściej także przebarwienia. Sezon warto więc zakończyć zabiegiem regeneracyjnym, np. z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2.

  • 0

Niezawodne TRIO od Jana Niezbędnego

Czysty i pachnący świeżością dom sprawia, że czujemy się spełnione nie tylko w roli gospodyni, ale także troskliwej żony i matki, która dokłada wszelkich starań, aby uniknąć obecności szkodliwych zarazków w otoczeniu jej najbliższych. Jan Niezbędny, mając świadomość codziennego trudu, jaki wkładamy w domowe porządki, przysyła nam swoje niezawodne zmywaki TRIO!

  • 0

Wróciłaś z urlopu? Czas na odnowę skóry!

Kochamy wakacje, ale nasza skóra już niekoniecznie. Plażowanie, nadmorski wiatr, słona woda, czy nadmierna ekspozycja na słońce pozostawiają na niej niechciane pamiątki w postaci przebarwień, plam pigmentacyjnych, utraty jędrności i elastyczności. Teraz, gdy wróciłaś z urlopu jest najlepszy moment, aby się jej odwdzięczyć i zadbać o odpowiednią kondycję.

  • 0

Najlepszy sport dla dziecka w wieku szkolnym

Wielu rodziców przed rozpoczęciem roku szkolnego staje przed dylematem, jaka aktywność będzie najlepsza dla rozwoju ich dziecka. Najmłodsi kumulują w sobie olbrzymie pokłady energii, dlatego odczuwają potrzebę ruchu oraz beztroskiej zabawy. Przesiadywanie w piaskownicy może być zbyt nudne nawet dla pięciolatka, dlatego warto zainteresować go sportem, aby nie zniechęcił się do podejmowania aktywności.

  • 0