LOS ANGELES SUNSET BEACH STORIES SWIMWEAR COLLECTION ESOTIQ

Tegoroczne lato zapowiada się naprawdę gorąco! Wszystko za sprawą kampanii LOS ANGELES SUNSET BEACH STORIES z Sandrą Kubicką w roli główej. Najnowszą sesję zdjęciową prezentującą kolekcję strojów kapięlowych ESOTIQ sfotografowano o zachodzie słońca na plażach Los Angeles. Efekt? Sami zobaczcie!


Szerokie, piękne plaże LOS ANGELES stały się wymarzonym tłem najnowszej kampanii SWIMWEAR COLLECTION ESOTIQ. Popołudniowe słońce, ciepły ocean i luźna, nieskrępowana atmosfera Sunset Beach udzieliła się nie tylko znanej z pozytywnego podejścia do życia top modelce Sandrze Kubickiej, ale i całej ekipie pracującej na planie zdjęciowym. Efektem są ciepłe, radosne, ale jednocześnie seksowane zdjęcia w pełni oddające klimat kalifornijskich wakacji.  Kolekcja strojów kąpielowych ESOTIQ na lato  2019 to przede wszystkim plażowy odpowiednik uwielbianego przez klientki modelu
push-up Claudia w kolorze niebieskim oraz roślinne motywy, m.in. palmy i egzotyczne kwiaty.  Nowością są modele z dużą ilością marszczeń lub falbanek - optycznie powiększające biust oraz modele o dużych miseczkach (E,F,G): Thalu, Tulum czy Valparaiso. ESOTIQ za cel stawia modelowanie kobiecego ciała, dlatego w kolekcji nie mogło zabraknąć dołów plażowych z podwyższonym stanem i modeli jednoczęściowych. SWIMWEAR COLLECTION to także cała gama akcesoriów: torby, klapki, zwiewne narzutki i tuniki plażowe. SWIMWEAR COLLECTION to propozycja dla kobiet, które tegoroczne lato pragną spędzić w prawdziwie kalifornijskim stylu.