Sportowi Mikołajowie na start!

Ponownie głowisz się nad prezentami dla swoich bliskich? Nie ma takiej potrzeby! Wszystkie podarunki, które na pewno sprawią radość twojej rodzinie i przyjaciołom, znajdziesz w jednym miejscu – sieci sklepów Decathlon! Bo przecież każdy z nas, od najmłodszych do seniorów, ma w sobie mniejszego lub większego miłośnika sportu!

  • 0

Jesień w stylu Cajmel

Kiedy szykujemy stylizacje na jesienną pogodą na pewno często mamy dylemat co włożyć, w jaki sposób zestawiać ze sobą ubrania i jakie dodatki wybrać. W takich sytuacjach z pewnością przydałaby się nam czasem pomoc. Taką pomoc znaleźć możemy oczywiście w internecie, a w szczególności obserwując polskie blogerki modowe. Jeśli lubisz klasyczne stylizacje koniecznie sprawdź profil Cajmel.

  • 0

Czas na błysk!

Biżuteria jest bardzo ważnym dodatkiem dla prawie każdej kobiety. Nosimy ją, aby podkreślić swoją osobowość, wybieramy jako prezent, przekazujemy kolejnym pokoleniom, czasem też traktujemy jako inwestycję. Jedno jest pewne - zazwyczaj nie umiemy się jej oprzeć...

  • 0

Styl Dakoty Johnson

Kiedy myślimy o Dakocie prawie natychmiast kojarzymy ją z rolą niewinnej Anastasii Steele z filmowej adaptacji 50 Twarzy Greya. Powiedzmy sobie szczerze, rola ta nie pozwalała Dakocie na zaprezentowanie swojego talentu aktorskiego. Na szczęście dla niej i dla nas szybko znaleźli się reżyserzy, którzy dostrzegli w Dakociecoś więcej niż ładną buzię.

  • 0

Zima 2018 w KOKOworld.

Zima KOKOworld obfituje w nowości. I nie chodzi tylko o nowe kolory bluzek i tunik. Projektanci krakowskiej marki zaproponowali w tym sezonie zupełnie nowe kategorie produktów. Po raz pierwszy w kolekcji KOKOworld znajdziemy kurtki zimowe, legginsy
i kombinezony. Paletę kolorów ziemi z jesiennej kolekcji ożywiono fuksją, turkusem i czerwienią.

  • 0

Jeans w kilku odsłonach – jesienne propozycje od Cross Jeans

Denim, jak w każdym sezonie, zawładnął światem mody, a przede wszystkim modą uliczną. Trendy na jesień są jednoznaczne – jeans nadal nie jest out of fashion, wręcz przeciwnie – w tym sezonie oprócz nieśmiertelnych klasyków warto postawić nawet na jeansowy total look. W trakcie poszukiwań warto zajrzeć do salonów marki Cross Jeans, która przygotowała ciekawe propozycje na ten sezon.

  • 0

Klasycznie postaw na komfort.

Szybkie tempo życia wymaga od nas coraz bardziej praktycznych rozwiązań. Zamawiamy cateringi pudełkowe, dostarczane pod same drzwi, ze znajomymi widujemy się w przerwie na lunch, a to wszystko, aby zaoszczędzić trochę cennego czasu. Dlatego właśnie sporym udogodnieniem jest, kiedy nasz strój jest uniwersalny- zarazem elegancki jak wygodny.

  • 0

Futra królują zimową porą w kolekcji NEVER EVER!

Kolejny sezon obserwujemy wielki powrót futer! Z biegiem czasu i wraz ze wzrostem popularności ekologicznego stylu życia, sztuczne futro stało się jednym z nielicznych ubrań, w którym materiał syntetyczny jest o wiele bardziej pożądany od oryginału. Dzisiejsze futra powracają w nowym wydaniu. Przede wszystkim są sztuczne, kolorowe i bardziej rockowe. Nowoczesne techniki farbowania pozwoliły uzyskać niesamowite kolory i kombinacje wzorów, co zachęciło wielu projektantów do wykorzystania ich w swoich kolekcjach.

  • 0