Casual w stylu artystycznej Bohemy.

Styl Boho - inspirowany cyganerią artystyczną kojarzoną z modernizmem, swobodą twórczą i wolnością, to idealna baza do budowania wiosenno-letniej garderoby. Stawia na luz  i wygodę, łączy w sobie wiele estetyk, a jednocześnie jest na tyle subtelny, że przy odpowiednim doborze dodatków możemy wyczarować z niego stylizację w naszym ulubionym, indywidualnym stylu.

  • 0

WALENTYNKOWE KUSZENIE Z ESOTIQ

Walentynki 2019 w ESOTIQ zapowiadają się naprawdę gorąco! Sandra Kubicka podgrzeje atmosferę w modelu IMPULS a Joanna Krupa zaprezentuje nową kolekcję koronkowych body. Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie na ten wyjątkowy dzień i… wieczór.

  • 0

My się zimy nie boimy!

Zimowy look nie oznacza nudy. Niezależnie czy czas spędza się w mieście, czy na urlopie w górach. Proponujemy stylizacje, które są nie tylko ciepłe, ale również wpisują się w obecne trendy.

  • 0

Karnawałowe szaleństwo!

Mieniące się kolory, tłum radosnych ludzi, tętniące życiem ulice – tak to właśnie sezon karnawałowy w pełni. Mimo uciekającego czasu wciąż nie masz pomysłu na idealną imprezową stylizację? Zainspiruj się pinterestowymi it girls i wyglądaj szałowo, wybierając wśród ubrań swoich ulubionych marek!

  • 0

Niebiesko mi!

Anglojęzyczne powiedzenie „Czuć się niebiesko” nie oznacza nic przyjemnego. Niestety ze względu na to, niektórzy mogą kojarzyć barwę niebieską z przygnębieniem i chłodem – nic bardziej mylnego! Kolor niebieski to przecież kolor symbolizujący świeżość, czystość, kreatywność i inspirację. Co więcej – Princess Blue, czyli barwa z tegorocznej palety Instytutu Pantone to właśnie intensywny niebieski!

  • 0

Karnawał z błyskiem - co założyć wybierając się na imprezę?

Karnawał w pełni - czas zabaw i balów właśnie się rozpoczął. To idealna okazja by zaszaleć z wyborem i zabłyszczeć ciekawą stylizacją. Wycięcia, cekiny, brokat czy inne świecące elementy wychodzą na pierwszy plan. Połyskujące tkaniny to zdecydowany must have - klasyk, który nie wyjdzie z mody.

  • 0

Pierwsze kroki na stoku

Ferie zimowe trwają w najlepsze! Stoki zapełniają się dziećmi w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Zastanawiasz się, co powinieneś wiedzieć przed zabraniem dziecka pierwszy raz na narty? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka cennych porad.

  • 0

Nadaj codzienności odcieni Pantone.

Prognoza trendów jest jednoznaczna – intensywne kolory podbijają świat mody, ponownie nadając nadchodzącemu sezonowi barwnego, świeżego akcentu. Inspirując się niecodziennymi stylizacjami, prezentujemy za pomocą inspiracji ze świata mody ulicznej jak wpleść do swojej garderoby kolorystykę Pantone.

  • 0

Gwyneth Paltrow i jej styl

Gwyneth Paltrow to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych gwiazd Hollywood. Od samego początku kariery przyciąga uwagę swoim doskonałym stylem i wyczuciem mody.

  • 0