Bądź trendy na jesień

Zastanawiasz się co będzie modne najbliższa jesienią? Sprawdź czy Twoja szafa jest gotowa na kolejny sezon. Oto cztery główne trendy obok których żadna szanująca się fashionistka nie przejdzie obojętnie.

  • 0

#Madeforher – nowa kolekcja butów Lacoste

Specjalnie dla kobiet. O czym myślisz gdy słyszysz te słowa? Kwiaty, printy, biżuteria? Hafty, spódnice, sukienki? W tym sezonie Lacoste przekonuje, że kobiecość tkwi nie tylko w deseniach i krojach. Udowadnia, że sportowy rodowód połączyć można z minimalizmem i subtelnymi detalami. Stworzyć coś specjalnie dla kobiet.

  • 0

LA FEMME

Wraz z nadejściem nowej pory roku marka PARFOIS przedstawia kolekcję, w której na pierwszym miejscu stawia indywidualizm każdej z nas, tworząc tym samym odę ku czci wszystkich kobiet.

  • 0

Merrell przedstawia jesienno-zimową odsłonę kolekcji Annex

W nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym w ofercie Merrell pojawi się miejska kolekcja Annex. Trzy modele wchodzące w jej skład to znakomite połączenie najlepszej jakości materiałów, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa i komfortu.

  • 0

Z natury. Tkaniny w jesiennej kolekcji TATUUM

Jakość w ubraniach to nie tylko świetny projekt czy perfekcyjne odszycie. To przede wszystkim materiał, który w rękach projektanta, konstruktora i krawca nabiera ostatecznej formy.

  • 0

Sincerely Jules: zwyczajna niezwyczajna blogerka

Julie Sarinana znana powszechnie jako Sincerely Jules jest jedną z bardziej rozpoznawalnych blogerek na świecie. Doceniają ją również czołowe magazyny i portale modowe, a jej styl jest bardzo chętnie naśladowany i inspiruje miliony kobiet na całym świecie.

  • 0

Nerka saszetka hitem sezonów!

Jednym z trendów lat 90., który szturmem wdarł się na współczesne modowe listy przebojów jest z pewnością nerka saszetka. Ten jakże praktyczny i zarazem stylowy dodatek, jeszcze do niedawna utożsamiany z tandetą i kiczem, dziś świętuje swój wielki powrót, skupiając uwagę wielkich projektantów.

  • 0

KURTKI I PŁASZCZE NA JESIEŃ

Nowy sezon na horyzoncie i choć kalendarzowe lato jeszcze się nie skończyło, warto już dziś zastanowić się i zaplanować jesienne zakupy. Z ANSWEAR.com zaczynamy od wyboru odpowiedniej kurtki lub płaszcza.

  • 0