Fantazja na temat formy – ALE nowość na polskim rynku biżuteryjnym.

Polska rzemieślnicza biżuteria ALE to inspiracja możliwościami tworzenia, zmian i wyrażania siebie poprzez delikatne akcenty, które dodajemy do codziennych stylizacji. Twórczyni – Aleksandra Przybysz projektuje i wykonuje produkty w swojej pracowni, w Poznaniu. Wybierając produkty ALE klient oprócz biżuterii wykonanej z najwyższej jakości materiałów, otrzymuje część artystycznej duszy projektantki.

  • 0

Saucony Originals wraca do swoich korzeni Sejsmiczne Grid Web z 2000 r. znów na półkach sklepowych

Marka Saucony Originals ponownie sięga do swojego bogatego archiwum i przywraca na sklepowe półki oryginalny model Grid Web z 2000 r. Buty uosabiają zmiany, jakie zaszły w branży artykułów sportowych na przełomie tysiącleci szczególnie w zakresie falistego, sejsmicznego stylu. W tym przypadku konserwatywny minimalizm poszedł w zapomnienie, a kluczowym elementem jest przewiewna cholewka „złapana w sieci” przez plastikowe nakładki.

  • 0

What's up, man. Gangs rulez

Gdzie znaleźć wygodne ubrania dla dzieci? Najlepiej na stronie oferujące ciuchy w amerykańskim stylu ulicznym. Znajdziecie tam wygodne i modne bluzy dresowe dziecięce, fajne spodenki czy nawet gadżety nawiązujące do stylu ulicznego, a także bardzo pożądane obecnie wyprzedaże odzieży dziecięcej.

  • 0

W stylu artystycznej bohemy…

Kojarzy się głównie z festiwalowymi stylizacjami, ma w sobie niekiedy elementy etniczne, a nawet cygańskie. Styl boho to nie tylko domena masowych imprez muzycznych. Obudź swą romantyczną naturę i zakochaj się w kolorowych sukienkach, frędzlach, czy mięsistych koszulach. Zwolnij, rozpuść włosy i poczuj delikatny podmuch letniego wiatru razem z najnowszą kolekcją marki bonprix.

  • 0

Szalone lata 80te oraz kolorowe 70te w najnowszej kolekcji marki Ray-Ban.

Ustalająca globalne trendy w zakresie stylistyki okularów marka Ray-Ban, powraca z sentymentem do lat 70-tych oraz 80-tych. Tak jak ikony tamtych lat, tak okulary zasługują na miano kultowych. Marka hasłem #proudtobelong otwiera kolejny sezon. Kampania podkreśla jak ważne jest mówienie z dumą o swojej przynależności. Skupiając się na pozytywnych uczuciach takich jak: empatia czy radość, przedstawia swoje najpopularniejsze modele w zupełnie nowej odsłonie, nadając im nowatorską kolorystykę i współczesną linię. Najnowsza propozycja sezonu wiosna/lato 2019 udowadnia, że w przypadku takich marek jak Ray-Ban nie ma miejsca na nudę.

  • 0

SUMMER IN THE CITY

Marka mody i akcesoriów Parfois prezentuje garderobę, idealną na lato w mieście. Kluczowe słowa: świeżość i światło

  • 0

Słodkie lata 90

Wyobraź sobie, że masz możliwość cofnięcia się w czasie… Którą dekadę wybierasz? Wybór jest oczywisty. Lata 90. ! Ten intensywny rozkwit w popkulturze to także wspaniały okres w modzie. Przenieś się do kolorowej dekady z najnowszą kolekcją marki bonprix!

  • 0